ساعت: ۱۵:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۴ شناسه خبر: 43260

جشنواره شب های سلامت بمدت دو روز با ارائه غرفه های مختلف در محل پارک مسافر در حال برگزاری است.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” جشنواره شب های سلامت بمدت دو روز با ارائه غرفه های مختلف سلامت در محل پارک مسافر در حال برگزاری است.

دبیر ستاد جشنواره شب های سلامت در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت:هدف از برگزاری نمایشگاه این است که با توجه به این که هفته سلامت را در پیش داشتیم همه ساله از اول اردیبهشت ماه با یک شعار خاص برای سلامتی اقشار مختلف جامعه برنامه ریزی می شود و از سوی بهداشت و درمان آن سال را به سوی این شعار سوق داده می شود.

اسدی اذعان داشت:شعار امسال هم عبارت است از زندگی سالم که متاسفانه در بین شهروندان مشکل داریم ،بحث فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای و بحث هایی که اکثرا درون فضای مجازی هستند و خانواده ها کمتر باهم گفت و گو می کنند و مهر و محبت در بین خانواده ها کم شده است و استفاده از غذاهای آماده استفاده از مکان هایی که می تواند سلامتی جوانان و نوجوانان را به خطر بیندازد.

وی گفت:طبق سال های گذشته سومین سال پیاپی هست که جشنواره شب های سلامت برگزار می شود و با استقبال خوب همشهریان با برنامه های متنوع فرهنگی این جشنواره در حال برگزاری هست که ادارات مختلفی مثل اداره بهزیستی ،هلال احمر و…. در برگزاری این نمایشگاه نقش داشتند.

اسدی در پایان اظهار داشت:تعداد غرفه ها ۲۰ عدد هست که خدماتی مثل چک فشار خون ،قند خون و بررسی گروه های خونی و….را ارائه می کنند.

خبرنگار: ستاره عمادآبادی ** عکس: طناز بیطرفان

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده