ساعت: ۲۳:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۴ شناسه خبر: 43293

هفته سی و سوم رقابت های دسته اول جام آزادگان،دیدار تیمهای گل گهر سیرجان و سپیدرود رشت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود گل گهر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” درچهار چوب رقابت های دسته اول جام آزادگان درهفته سی وسوم تیمهای گل گهر سیرجان وسپیدرود رشت در سیرجان به مصاف هم رفتند.

در ابتدا دوتیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند که در دقیقه ۱۵گل گهر صاحب یک ضربه پنالتی شد که علی مرزبان این توپ را به گل تبدیل کرد و در ادامه گل گهر روی به ضدحملات خوبی آوردکه در دقیقه۳۲حمید گلزاری گل دوم گل گهر را به ثمر رساند وتیم سپید رود روی به ضدحملات آورد که خوشبختانه به نتیجه ای نرسید وبازی درپایان نیمه اول بانتیجه ۲بر ۰به نفع گل گهر به پایان رسید.

شروع نیمه دوم باز این گل گهر بود که توپ ومیدان را دراختیار داشت که سجاد اژدر در دقیقه ۵۶ گل سوم گل گهر را به ثمر رساند و درادامه سپیدرود بازی خوبی به نمایش گذاشت ودر دقیقه۶۲ گل گهر گل اول را دریافت کرد و دوباره بعد ازسه دقیقه سپید رود صاحب یک ضربه پنالتی شد که این توپ به گل تبدیل شد ودرپایان نیمه دوم گل گهر این بازی را بانتیجه ۳بر۲پیروز شد وبا ۵۷ امتیاز در رتبه سوم جای گرفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده