ساعت: ۲۳:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ شناسه خبر: 43371

فرمانده سپاه سیرجان گفت:اصل و اساس انتخابات همان چیزی که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) فرمودند و آن بحث حداکثری در انتخابات است.

فرمانده سپاه ناحیه سیرجان در گفتگو با خبرنگار “سیرجان خبر” ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت اباعبدالله‌الحسین(ع) و روز پاسدار گفت:تمام مردم ایران اسلامی می دانندامام حسین (ع) تمام زندگی خود را در راستای پاسداری از اسلام گذاشت به همین منظور روز پاسدار به این روز نامگذاری شده است و پاسداران هم باید ادامه دهنده راه سیدالشهدا(ع) باشند.

مهدوی فرد با اشاره به خصوصیات پاسداران اظهار داشت: پاسدار اگر پیرو راه امام حسین (ع)باشد باید خوش اخلاق، دین دار و ولایی باشد چون گاهی اوقات در بحث کار مشکلاتی پیش می آید که انسان را سست می کند و باید هدف گیری و بحث جهادی بودن و انقلابی بودن یک پاسدار پر رنگ باشد و در بعد اخلاقی در راستای اسلام و انقلاب در جامعه تاثیر گذار باشد.

وی در خصوص وظیفه سپاه پاسداران در حفظ ارزش های انقلاب اظهار داشت:طبق قانون اسلامی حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده سپاه پاسداران است که این دستاوردها شامل خود مجموعه های ارزشی انقلاب می باشد که پاسداران باید از این دستاوردها حفظ و حراست کنند و مباحث ارزشی که در حال حاضر وجود دارد بحث حجاب و عفاف، بقاع متبرکه، گلزار شهدا و مساجد که باید توسط پاسداران حفظ شود.

فرمانده سپاه سیرجان اذعان داشت:در آخرین دیداری که بسیجیان با رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) داشتند، فرمودند که بسیجیان باید تدین خود را بالا ببرند و بسیج پایه مجموعه های کاربردی است و وابسته به هیچ جناحی نیست.

مهدوی فرد در خصوص اقدامات سپاه در بحث اجتماعی و فرهنگی در سطح شهرستان اذعان داشت: حلقه های صالحین در بحث کمک به بالا بردن بصیرت بسیجیان انجام وظیفه می کند و بسیج در همه کارهای خیریه و راهپیمایی ها حضور دارد و در محله دارای اقشار و افرادی است که از نزدیک با مشکلات مردم در ارتباط اند و کسانی که در بعد مالی مشکل دارند و در بحث اشتغال فرزندان شهدا و منازل شهدا که دچار آسیب شده اند سپاه در بحث رفع مشکلات این بزرگواران وارد عمل شده است.

وی در پایان در خصوص موضع گیری سپاه در بحث انتخابات گفت:اصل و اساس انتخابات همان چیزی که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) فرمودند و آن بحث حداکثری در انتخابات است و کسانی که دلسوز نظام و کشور هستند در انتخابات شرکت کنند و مردم ولایی و انقلابی با توجه معیارها انتخاب شایسته و حداکثری داشته باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده