ساعت: ۰۷:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 43395

شاگردان وینگو در یک قدمی صعود به لیگ برتر با ضربه پنالتی حسین کعبی در ورزشگاه عضدی ناکام ماندند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی“سیرجان خبر”گل گهر سیرجان در تلاشی دوباره برای لیگ برتری شدن با وجود نمایش های قابل قبول ناکام ماند. شاگردان بگوویچ در دیدار نهایی خود شروعی مقتدرانه داشتند و موفق شدند در نیمه اول با گل مهرداد آوخ از حریف خود پیش بیفتند تا با خیالی آسوده نتیجه ی بازی سپیدرود رشت را دنبال کند.
سیرجانی ها در نیمه دوم با گلی علی مرزبان برتری خود را به عدد دو رساندند و برای دقایقی بعد از گل مرتضی غلامعلی تبار برابر سپید رود بالاتر از سپیدرود در جدول قرار گرفتند اما گل حسین کعبی باعث شد تا بگوویچ در یک قدمی صعود به لیگ برتر ناکام بماند.
گل گهر سیرجان که تا قبل از دو هفته ی پایانی لیگ شانس اصلی صعود بود در نهایت نتوانست از شانس خوبی که داشت استفاده کند تا سیرجانی ها در یک قدمی لیگ برتر ناکام بمانند.
این بازی در نتیجه با پیروزی دو بر یک گل گهر سیرجان به پایان رسید و حالا فولاد یزد در فصل آینده باید در لیگ دسته دوم حاضر شود و گل گهر سیرجان نیز به دنبال تلاشی دوباره برای صعود به لیگ برتر است.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ali گفت:

    تاوقتی نتیجه رای کمیته انظباطی درمورد بازی گلگهر – اراک صادر نشه قهرمان لیک یک هنوز مشخص نیست…با توجه به قوانین بازی گلگهر با اراک بایستی سه برصفر بشه یا دوباره برگزار بشه…
    اطلاع رسانی کنید