ساعت: ۲۱:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ شناسه خبر: 43413

مراسم تجلیل از مربیان قرآنی در آمادگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی راهبردی برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” در سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، محفل انس با قرآن و تجلیل از مربیان قرآنی با حضور امام جمعه شهرستان سیرجان، ناخدایکم منصوری‌مقدم، فرماندهی آمادگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی راهبردی، حجت‌الاسلام و المسلمین داوودی، رئیس عقیدتی ـ سیاسی و شرکت جمع کثیری از کارکنان ولایتمدار این آمادگاه برگزار شد.
در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی، نماینده ولی‌فقیه در شهرستان سیرجان با اشاره ثواب تلاوت قرآن، گفت: طبق احادیث نقل شده، قاری قرآن و شنونده هر دو در ثواب برابر هستند و هر دو باید در تفکر و عمل کردن به کلام خداوند تمام تلاش خود را بکار گیرند که اگر اینگونه شود این جامعه قرآنی می‌شود و به سمت تعالی و سعادت هر چه بیشتر گام برمی‌دارد.
وی در ادامه ضمن بیان اهمیت برگزاری انتخابات از نظر فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، گفت: بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب همه باید در انتخابات شرکت کنند و اینکه ایشان بر حضور تأکید دارند برای این است که حضور هرچه بیشتر باشد دشمن بیشتر دلسرد شده و عقب‌تر می‌رود، حضور یعنی اقتدار و اینکه ما هستیم و پای اسلام، انقلاب و رهبرمان هستیم.
حجت‌الاسلام حسینی اظهار کرد: وظیفه دیگر ما انتخاب اصلح است که این را ولی‌فقیه از ما خواسته است و رهبر انقلاب، معیارهای انتخاب اصلح را در سخنرانی‌هایشان گفته است به طور مثال فرد اصلح باید مؤمن، متخصص، شجاع، متعهد و دست پاک باشد و ما می‌‌توانیم با توجه به معیارهای ایشان از میان کاندیداها فرد اصلح را انتخاب کنیم.
امام جمعه سیرجان در پایان بر حفظ وحدت در انتخابات تأکید کرد و افزود: اگر کسی سلیقه‌اش با کاندیدایی یکی نیست نباید به او توهین کند بلکه با استدلال بگوید ایشان را اصلح نمی‌دانم و بهانه‌ای را به دست دشمن ندهد؛ چرا که دشمن در پشت پرده منتظر فرصتی برای ایجاد یک فتنه دیگر است.
در پایان این مراسم از مربیان قرآنی آمادگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دو تن از جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده