ساعت: ۱۱:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ شناسه خبر: 43419

همسر شهید محمد جمالی یکی از شهدای مدافع حرم گفت : برخی از مسئولین ما تنها صندلی ریاست را می بینند ولی باید به آن ها یاداوری کرد که این آرامش و ریاست ثمره خون شهیدان است.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از آرمان کرمان،با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و در غوغای مناظرات و تبلیغات کاندیدای گوناگون، این سؤال برای ما پیش می آید که به چه کسانی رأی دهیم تا  تکلیف شرعی و ملی خود را بدرستی انجام دهیم؟ به عبارت دیگر معیار ما برای انتخاب کاندیدای اصلح چیست؟
حال دیدگاه ها و معیارهای مختلفی در خصوص انتخاب کاندیدای مطلوب وجود دارد و طبق بیانات مقام معظم رهبری ملاک وی در انتخاب رئیس جمهور مطلوب، انتخاب کاندیدای اصلح است.
بنابراین در گفتگوهای جداگانه ای انتخاب اصلح را از همسران شهدای مدافع حرم جویا شده ایم که مشروح آن را در ذیل می خوانید.

تابع ولایت فقیه بودن مهمترین شاخصه یک رئیس جمهور اصلح است

مریم جمالی همسر شهید محمد جمالی یکی از شهدای مدافع حرم در خصوص شاخص های رئیس جمهور اصلح اظهار داشت : تابع ولایت فقیه بودن مهمترین شاخصه یک رئیس جمهور اصلح است ولی کسانی هستند که دم از اسلام می زنند و در کارهایشان از بیگانگان حمایت می کنند ، ما چنین رئیس جمهوری را نمی خواهیم .
وی گفت : رئیس جمهور باید از مقام معظم رهبری تبعیت نماید و از دستورات ولی فقیه خود سرپیچی نکند و گوش به فرمان او باشد .
مردم به وعده های دروغین برخی کاندیدها توجه نکنند
جمالی خاطر نشان کرد : مردم ایران باید با بصیرت پای صندوق های رای بروند و کاندیدای اصلح خود را انتخاب کنند و به وعده ها ، تبلیغات دروغین و پولکی توجهی نکنند زیرا آن ها شایستگی لازم را ندارند .
همسر شهید جمالی در ادامه عنوان کرد : اکنون ما در تبلیغات برخی از کاندیدا شاهد اهانت طرفداران آن ها به ساحت مقدس امام رضا (ع) و شهدای مدافع حرم هستیم ؛ این افراد باید بدانند که هدف شهدای ما در کشور سوریه مبارزه با تکفیری ها و دفاع از دین اسلام است و اگر این شهیدان نمی رفتند اکنون ما شاهد حضور دشمن و گروه های تکفیری داعش در مرزهای خود بودیم .

برخی مسئولین تنها صندلی ریاست را می بینند /ریاست آن ها ثمره خون شهیدان مدافع حرم است

وی بیان کرد : برخی از مسئولین ما تنها صندلی ریاست را می بینند ولی باید به آن ها یاداوری کرد که این آرامش و ریاست ثمره خون همین شهیدان است و اگر این شهیدان به میدان نبرد نرفته بودند وجان خود را فدا نمی کردند ، اکنون دشمن در کشور ما بود و دست از سر ما بر نمی داشت .
همسر شهید جمالی در پایان اظهار کرد : اما متاسفانه برخی آقایون تنها صندلی ریاست ، مقام و پول چشمشان را کور کرده است و بیشتر به دنبال ریاست و خوش گذرانی خود هستند.

کسی باید رئیس جمهور شود که برای همه مردم کار کند نه فقط یک حزب خاص

معصومه کاردوست همسر شهید الله دادی یکی از شهدای مدافع حرم اظهار داشت : رئیس جمهور آینده باید مدیر و مدبر ، آگاه و عاقل ، پایبند به ارزش های انقلاب ، مطیع امر مقام معظم رهبری باشد و عدالت را در کشور نادیده نگیرد.
وی گفت : همچنین رئیس جمهور آینده باید از حق مردم و خصوصا قشر ضعیف جامعه دفاع نماید و کاری کند که جمهوری اسلامی در دنیا بدرخشد و متکی به آمریکا و بیگانگان نباشد و حرف آخر را خود شهدا می زنند چنان که شهید الله دادی در صحبت های خود گفته اند وظیفه مسئولین و ما خدمت به خلق الله است و نه یک حزب و قشر.
کاردوست خاطر نشان کرد : برای نشتن به صندلی قدرت ، نامزدهای ریاست جمهوری نباید به مقدسات ما اهانت کنند زیرا آن ها حق چنین جسارتی را ندارند و ما نیز به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم از دین ، مقدسات و ارزش هاس دینی دفاع کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده