ساعت: ۱۳:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ شناسه خبر: 43471

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان گفت: دولت به‌جای مانورهای نمایشی خود، گزارش کار چهار ساله بدهد و پاسخگوی مردمی باشد که به آنها رأی دادند.

به گزارش خبرنگار “سیرجان خبر”سعید هادوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: از مسؤولان دولت سؤال داریم آیا آنان فکر می‌کنند که مردم افتتاح‌های انتخاباتی و نمایشی و اینکه دولت توان تکمیل آن در چهار سال نداشته را درک نمی‌کنند و در جریان آن نیستند.

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان با بیان اینکه این افتتاح‌ها مانور ناکارآمدی دولت روحانی است، عنوان کرد: دولت به‌جای مانورهای نمایشی خود، گزارش کار چهار ساله بدهد و پاسخگوی مردمی باشد که به آنها رأی دادند.

وی با اشاره به افتتاح نمایشی بیمارستان فوق تخصصی سیرجان عنوان کرد: با مراجعه دو نفر از فعالان دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان به‌عنوان بیمار در این بیمارستان مشخص شد که در این بیمارستان فوق تخصصی، هیچ فوق تخصص یا حتی یک پزشک متخصص هم حضور نداشت تا به آنها مراجعه شود.

هادی عنوان کرد: به گفته یکی از کارکنان بیمارستان سیستم اکسیژن آن نیز هنوز وصل نشده بود، آزمایشگاه آن نیز افتتاح شده و پس از مراجعه به آزمایشگاه حتی چند آزمایش ساده را نیز انجام نداده و بیماران را به بیمارستان‌های دیگر سیرجان ارجاع دادند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده