ساعت: ۱۹:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ شناسه خبر: 43484

آیین گرامیداشت هفته مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه با حضور مسئولین در سیرجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”آیین گرامیداشت هفته مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه با حضور مسئولین در سالن شهید کشوری سیرجان برگزار شد.

اکبر محیاپور در آیین گرامیداشت هفته مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه در سیرجان افزود: با کمبود فضاهای آموزشی بیش از ۱۰ واحد آموزشی ۲ شیفت داشتیم که با ساخت این تعداد واحد آموزشی توسط خیرین بیش از ۵۰ کلاس در سال تحصیلی جاری آماده شد و امروز مدارس به صورت عادی و یک شیفت اداره می شود.
وی بیان کرد: بیش از چهار هزار معلم و مربی در مجموعه آموزش و پرورش و مدارس شهرستان سیرجان رسالت خود را به خوبی انجام می دهند و در خیلی از بخش ها که اعتبار مورد نیاز نبوده از توان مدارس و تخصص نیروها استفاده و نتیحه مطلوب در رفع کمبودها حاصل شد.
امام جمعه سیرجان هم در این همایش معلمان را ادامه دهنده راه پیامبر اسلام (ص) در ساختن جامعه ای اسلامی و مقید به ارزش های دینی معرفی کرد و گفت: در اسلام تربیت، مهمترین رکن زندگی و رسیدن به کمال است که امروز به دست شما معلمان است و این رسالت آینده جامعه را رقم می زند.
حسینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مطهری افزود: شهید مطهری ها و بهشتی ها معلمان امانتداری بودند که به جامعه آگاهی می دادند و ایفای این رسالت دشمن را می ترساند تا اینکه به شهادت رسیدند.
خبرنگار:هانیه درویش زاده

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده