ساعت: ۱۷:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ شناسه خبر: 43496

در حالی که سفر حجت‌الاسلام رئیسی به کرمان امروز عصر انجام می‌شود، به نظر می‌رسد استاندار کرمان به دلیل عدم پوشش مناسب رسانه‌ای توسط رسانه‌های استان، نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه استان با استاندار کرمان با موضوع نشاط انتخاباتی برگزار می‌شود.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از کرمان،۱۴۰۰در حالی که سفر حجت‌الاسلام رئیسی به کرمان امروز عصر انجام می‌شود، به نظر می‌رسد استاندار کرمان به دلیل عدم پوشش مناسب رسانه‌ای توسط رسانه‌های استان، نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه استان با استاندار کرمان با موضوع نشاط انتخاباتی برگزار می‌شود.

سفر حجت‌الاسلام رئیسی نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری کشور امروز از ساعت ۱۶ به استان کرمان انجام می‌شود.نکته قابل توجه آن است که استاندار کرمان نیز همزمان و در حالی که تا ساعت ۸:۴۶ دقیقه امروز صبح خبری از برنامه‌های امروز استاندار نبود، پیامکی از سوی روابط عمومی استانداری با اعلام برنامه‌های استاندار در روز سه‌شنبه اعلام کرد که جای تامل دارد.

اول آنکه در این پیام آمده است که جلسه هم‌اندیشی، نشاط، حضور حداکثری انتخابات، احزاب و رسانه‌های استان ساعت ۱۸ با حضور علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان و اینکه آیا دلیل برگزاری همزمان این جلسه با جلسه دیدار مردمی حجت‌الاسلام رئیسی برای عدم پوشش مناسب خبری برنامه‌های سفر حجت‌الاسلام رئیسی به کرمان است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده