ساعت: ۱۲:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ شناسه خبر: 43502

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: پلیس با اجرای تمهیدات ویژه ای در راستای نظم و امنیت مراسمات جشن نیمه شعبان با شادی مردم همگام می شود.

به گزارش  خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: پلیس با اجرای تمهیدات ویژه ای در راستای نظم و امنیت مراسمات جشن نیمه شعبان با شادی مردم همگام می شود.

سرهنگ ایرانژاد در خصوص فرار رسیدن جشن نیمه شعبان  از اجرای طرح تامین نظم و امنیت این مراسمات از سوی پلیس خبر داد و گفت: تامین نظم و امنیت مراسمات جشن نیمه شعبان با جدیت دنبال شده و جلسات هماهنگی متعدد و تمهیدات ویژه ای در خصوص نظم و امنیت این مراسمات و حجم عبور و مرور در مراسمات و طرح ترافیکی اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی سیرجان در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مخالف جشن و شادی مردم نیست و با انجام تمهیدات ویژه با شادی مردم همگام می شود خاطر نشان کرد: اما پلیس با افراد فرصت طلب که به بهانه شادی قصد برهم زدن نظم و امنیت در سطح شهر و از بین بردن آرامش شهروندان را داشته باشند در چارچوب قانون با آنها رفتار خواهد شد.

وی افزود : افرادی که با خودرو و یا موتورسیکلت حرکات نمایشی و نامتعارف در سطح شهر در این مراسمات انجام دهند دستگیر و وسایل نقلیه آنها با هماهنگی بعمل آمده با مراجع قضایی توقیف می گردد.

ایرانژاد تشریح کرد: تیم های انتظامی محسوس و نامحسوس پلیس در تمام مراسمات نیمه شعبان در سطح شهر با توان حداکثری فعال هستند و با خط قرمز هایی مانند ایجاد مزاحمت برای شهروندان ایجاد راه بندان در خیابان ها و معابر عمومی برخورد قانونی می کند و اجازه نمی دهد که افراد فرصت طلب و سودجو امنیت و نظم شهر را برهم زنند و در صورت مشاهده هر گونه ناهنجاری با متخلفان برخورد جدی صورت میگیرد.

وی در پایان گفت:مسئولین برگزاری جشن ها برای جلو گیری از مسمومیت غذایی فردی را به عنوان مسئول توزیع غذا مشخص کنند و افرادی که قصد توزیع نذری و اقلام خوراکی را دارند به تاریخ مصرف اجناس دقت کرد و مراقبت کنند که مواد غذایی فاسد استفاده نشود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده