ساعت: ۱۵:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ شناسه خبر: 43554

با توجه به اهمیت سطح مسابقات تنیس پنجگانه کشور هیات تنیس سیرجان با برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور مسولین شهرستان در زمینهای تنیس شهید بهرامی آمادگاه ناوگان جنوب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” با توجه به اهمیت سطح مسابقات تنیس پنجگانه کشور هیات تنیس سیرجان با برگزاری مراسمی با عنوان افتتاحیه با حضور مسولین شهرستان در زمین های تنیس شهید بهرامی آمادگاه ناوگان جنوب برگزار شد.

بر مبنای این خبر این مراسم در ابتدا با تلاوت چند از آیات قرآن کریم و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط گروه رزم نواز نیروی دریایی سیرجان و خیر مقدم به حاضرین در مراسم و ارائه چکیده گزارشی از عملکرد هیات تنیس شهرستان سیرجان توسط رئیس هیات و نحوه برگزاری این دوره از مسابقات توسط آرمین آزادپور نماینده فدراسیون تنیس و در ادامه پخش کلیپ چکیده عملکرد هیات در سال ۱۳۹۵ و سپس با توجه به قرار گرفتن در هفته جوان ازآقایان سعید پرشان ، محمد محمد زمانی و محمد صحبت به عنوان جوانان برتر ورزش تنیس سیرجان تقدیر شد و به آنها جوایز نفیسی اهدا گردید.

لازم بذکر است در پایان احکام خانم ها راضیه پور احسان، گلرخ ستوده و محجوب ستوده مقام آوران مسابقات تنیس جام بعثت نیز نیز توسط مسولین اهدا شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده