ساعت: ۲۱:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ شناسه خبر: 43702
دعوت مسئولین شهرستان در آستانه انتخابات :

در آستانه فرارسیدن انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر مسئولین شهرستان مردم سیرجان را به حضور حداکثری در این انتخابات دعوت کردند.

امام جمعه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر”اظهار داشت: به گفته مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تمام مراجع تقلید حضور مردم در پای صندوق های رای لازم است و حضور مردم در پای صندوق های رای اقتدار کشور ایران را به دیگر کشور ها نشان می دهد.

حسینی در ادامه افزود : حضور ملت ایران در پای صندوق‌های رای هم بستگی و ولایت مداری مردم را نشانه می دهد.

فرمانده سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سیرجان خبر در خصوص انتخابات گفت:مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می فرمایند انتخابات یک لحظه است ولی آثارش زیاد است و مردم با حضور در صحنه انتخابات یک رای در لحظات کوتاه می دهند و تجمیع این آرا سکان اجرایی این کشور را به دست یک شخص می سپارند و به مدت چهار سال سکان کشور را به هر سو بخواهد می چرخاند پس انتخابات مهم و حیاتی است که مردم می بایست بعد از این که حضور فعال داشته باشند در انتخاب سکان دار دقت نمایند.

مهدوی فرد اذعان داشت:حضور مردم در انتخابات حضوری اساسی است هر چه حضور مردم فعال تر باشد و تعداد آرا بیشتر باشد اقتدار شخصی که رای می آورد اقتدار دولت و نظام جمهوری اسلامی در جهان بیشتر خواهد شد و یکی از موارد صلابت های مردم رقم می خورد پس با حضور تک تک نفرات اقتدار کشور را به همه جهانیان ثابت خواهیم کرد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص حضور مردم در پای صندوق های رای گفت:آنچه که تا به امروز انقلاب و نظام مارا بیمه کرده است حضور مردم مومن و خداجوی ایران بوده است.

حسن پور در ادامه افزود: حضور به موقع و با شکوه مردم در همه صحنه ها به عنوان قدرت فرا منطقه ای مطرح و امن ترین کشور در هوا و دریا و زمین شده ایم و به شکرانه این امنیتی که داریم بایستی همه مردم فردا با شادی و نشاط در انتخابات شرکت کنند و با هر برگی که ملت شریف ایران به صندوق رای می اندازند تیری است به سمت دشمن و آنها را نا امید میکند از چشم انداز ودست دارزی به ایران سراافراز

وی در پایان گفت:مردم عزیز با حضور حداکثری خود در این مقطع حساس باعث ناامیدی دشمن می شود و پیرو سخنان مقام معظم رهبری که فرمودندحضور مردم در پای صندوق های رای می تواند سرنوشت چهار سال کشور را به خوبی رقم بزند.

امام جمعه پاریز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت:حضور مردم در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان و رفع فتنه ها و ضامن امنیت کشور است.

کرمانی نژاد اذعان داشت:اصل انتخابات با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری این است که انتخاب اصلح را مدنظر قرار دهند چون به مصلحت کشور است و حضور مردم با توجه به سنگ اندازی هایی که دشمنان می کنند باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود و امیدواریم که مردم فردا حضور خوبی در صحنه انتخابات داشته باشند و حماسه ساز باشند.

امام جمعه زیدآباد در گفت و گو با خبرنگار سیرجان خبر اظهار داشت:به لطف خداوند و کوری چشم دشمنان میهن اسلامی به ویژه استکبار جهانی و صهیونیسم حضور مردم در انتخابات حماسی خواهد بود.

عاقلی اذعان داشت:انتخابات باعث عزت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی هم در بحث بین الملل و منطقه و هم در داخل کشور می شود.

مصاحبه: محبوبه عسکریان

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده