ساعت: ۱۴:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ شناسه خبر: 43755

مردم سیرجان با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، آمده‌اند تا حماسه حضور خود را پررنگ تر از همیشه به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” ساعت ۸ صبح امروز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.

در اولین دقایق آغاز رای گیری، مسئولان شهرستان با حضور در مسجد جامع  آرا خود را به صندوق انداختند و مردم سیرجان نیز همگام با سراسر کشور با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، آمده‌اند تا حماسه حضور خود را پررنگ تر از همیشه به نمایش بگذارند.

مردم فهیم سیرجان به رغم صف های طولانی در این حماسه مردمی حضور یافته اند تا با رای دادن به فردی که بر اساس معیارهای خود برگزیده اند، نشان دهند که می توانند با هر برگ رای در روند سازندگی و توسعه کشور سهیم باشند.

اینجا قشرهای مختلف مردم حضور دارند و در این میان کودکانی که هنوز به سن رای دادن نرسیده اند، همراه والدینشان شده اند؛ آنها با کنجکاوی کودکانه خود آمده اند تا حضور در عرصه های مختلف سیاسی را در آینده تمرین کنند.
در این میان رای دهندگان در کنار انتخاب فرد موردنظر خود برای ریاست جمهوری، مشغول نوشتن اسامی افراد مدنظر برای شورای شهر هستند و این انتخابات را برای توسعه و آبادانی شهر موثر می دانند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده