ساعت: ۱۰:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۹ شناسه خبر: 43932
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان:

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان کرمان در نشست شورای مدیران گل گهر گفت:گل گهر بعنوان لوکوموتیو اشتغال استان بوده همواره نقش اساسی در اقتصاد منطقه را ایفا می کند.

به گزارش سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با حضور در جمع مدیران ارشد شرکت معدنی وصنعتی گل گهر با بیان اینکه فعالیت ها و اقدامات شرکت گل گهر قابل تحسین است،گفت: بحمدلله به لطف مدیریت اصولی شاهد افزایش فعالیت ها و رونق اقتصادی در منطقه گل گهر هستیم که جای بسی خوشحالی دارد.

اسماعیلی با تقدیر از خدمات وزحمات مهندس تقی زاده گفت: گل گهر بعنوان لوکوموتیو اشتغال استان بوده همواره نقش اساسی در اقتصاد منطقه را ایفا می کند و شرکت گل گهر با بهره مندی از امکانات وتجهیزات مناسب در حوزه ایمنی از شرکتهای پیشرو در این حوزه است که جای تقدیر وتشکر دارد.

مهندس تقی زاده مدیر عامل شرکت گل گهرنیز در این مراسم با تاکید بر اینکه توجه به رعایت قوانین در حوزه کار همواره در دستور کار مدیران این شرکت است،گفت: بحمد الله با تدابیر واقدامات مناسبی که انجام شده در حوزه ایمنی وبهداشت کار حرف برای گفتن داریم.

در ادامه این مراسم لوح اهدایی دکتر ربیعی وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی خطاب به مهندس تقی زاده در تقدیر از کمکهای شرکت معدنی وصنعتی گل گهر به خانواده های قربانیان معدن یورت گلستان به وی تقدیم شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده