ساعت: ۱۶:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ شناسه خبر: 44707

تیم گل گهر سیرجان که به فکر صعود مقتدرانه به رقابت های لیگ برتر می باشد و حسن شوشتری هافبک خوش تکنیک فصل گذشته ایرانجوان بوشهر را به خدمت گرفت تا خیالش از میانه میدان راحت باشد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر”تیم گل گهر سیرجان که به فکر صعود مقتدرانه به رقابت های لیگ برتر می باشد، حسن شوشتری هافبک خوش تکنیک فصل گذشته ایرانجوان بوشهر را به خدمت گرفت تا خیالش از میانه میدان راحت باشد.

شوشتری که بازی خوانی فوق العاده ای دارد این توانایی را دارد که در شرایط حساس بازی را به نفع وینگو و شاگردانش رقم بزند و بی شک خرید شوشتری جوان به وینگو در طول فصل کمک شایانی می کند و ضعف های گل گهر در میانه میدان که در فصل گذشته کمی مشخص بود را می توان با حضور وی به شدت کاهش داد چرا که شوشتری از قدرت حفظ توپ بالایی برخوردار می باشد که این مشخصه کار را برای مهاجمان سیرجانی کمی راحت تر می کند.

ضمن اینکه این نکته را نیز باید یادآور شد که این هافبک قائمشهری از قدرت شوت زنی فوق العاده ای برخوردار است و فصل گذشته و زمانی که پیراهن ایرانجوان را بر تن داشت، بارها اقدام به شوتزنی پشت محوطه جریمه می کرد و حتی گلهای دیدنی نیز از فواصل دور به ثمر رساند. با این حال، باید گفت که خیال وینگو در میانه میدان راحت است و می داند بازیکنی در این پست بازی می کند که هیچ نگرانی را بر دل کادرفنی روا نمی دارد.
گفتنی است بازی های لیگ دسته یک کشور از۱۵مردادماه آغاز می شود

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده