ساعت: ۱۶:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ شناسه خبر: 44775
رییس حوزه علمیه خواهران سیرجان:

رییس حوزه علمیه خواهران سیرجان گفت:هرکس هرشخصی به وظیفه خودش درزمینه حجاب و عفاف عمل کند و دیگران را مقصربی حجابی نداند و اگر زن و مرد بدانند که حفظ حجاب آرامش آور است فضای جامعه از امنیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

رییس حوزه علمیه خواهران سیرجان درگفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” درخصوص نا مگذاری هفته عفاف وحجاب گفت: هفته عفاف و حجاب به دلیل گرامیداشت شهدای مسجد گوهرشاد که حکومت وقت رفتار ظالمانه و ستمگرانه ای با خانم های محجبه نداشته نامگذاری شد.
معاذالهی اذعان داشت:جامعه امروزی ازحجاب وعفاف تاحدی فاصله گرفته وحجاب به معنای واقعی که قران و روایات ازماخواسته اندعمل نمی شوند طبق برداشتی که ازحجاب وعفاف شده که فقط ان را مختص خانم ها میدانند این برداشت صحیح نیست بلکه هم مردان وهم زنان نیازمند حفظ عفت هستند.
وی اظهار داشت:الگوهای خودمان را ازاهلبیت وامامان قراردهیم والگوی واقعی رابه فرزندان خودمان بشناسانیم تا ازالگوهای غربی فاصله بگیرند وبتوانیم خودمان را به اوشبیه کنیم که هرچه به الگوی واقعی وحقیقی که خدا می پسندد نزدیک باشیم ارامش بیشتری میگیریم.
رییس حوزه علمیه خواهران در پایان گفت:هرکس هرشخصی به وظیفه خودش درزمینه حجاب و عفاف عمل کند و دیگران را مقصربی حجابی نداند و اگر زن و مرد بدانند که حفظ حجاب آرامش آور است فضای جامعه از امنیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

مصاحبه:هانیه درویش زاده

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده