ساعت: ۰۸:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ شناسه خبر: 44793
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان:

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان در جمع کارکنان اداره امور مالیاتی سیرجان گفت:همکاران مالیاتی پاک دستی را سرلوحه کار خود قرار دهند و همیشه بر اساس قانون در پرونده های مالیاتی عمل کنند.

به گزارش “سیرجان خبر” مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان در بازدید اداره امور مالیاتی شهرستان سیرجان به مناسبت هفته فرهنگ سازی مالیات اظهار کرد که برای رفاه همکاران پیگیری های زیادی انجام می دهیم که جبران زحمات آن ها بشود.

محمد سلمانی بر ارتباط سازنده امورمالیاتی با اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: در چارچوب قوانین با رسانه ها ارتباط داشته باشید چرا که فرهنگ سازی مالیاتی با تعامل با اصحاب رسانه محقق می شود.

وی با تاکید بر تعامل بیشتر امورمالیاتی با دستگاه های اجرایی اظهار داشت: همکاران با ارباب رجوع برخورد مناسب داشته باشند و همیشه بر اساس قانون در پرونده های مالیاتی عمل کنند.

سلمانی با بیان اینکه سلامت اداری از اولویت های سازمان است، افزود: همکاران مالیاتی پاک دستی را سرلوحه کار خود قرار دهند و ما همیشه سعی می کنیم از همکاران در برابر دستگاه های نظارتی در چهارچوب قانون دفاع کنیم تا بتوانند حقوق حقه دولت را وصول کنند.

سلمانی بر ارتباط سازنده امور مالیاتی با اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: در چارچوب قوانین با رسانه ها ارتباط داشته باشید چرا که فرهنگ سازی مالیاتی با تعامل با اصحاب رسانه محقق می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده