ساعت: ۰۷:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ شناسه خبر: 44801
امام جمعه بلورد:

امام جمعه بلورد گفت:سند ۲۰۳۰ جنایتی بالاتر از فتنه ۸۸ بود و اگر در این موضوع رهبر انقلاب اسلامی فریاد نمی زدند چه بر سر مردم می آمد.

امام جمعه بلورد در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار داشت:وزیر دفاع آمریکا جملاتی را عنوان کرد و که زمانی موصل از دست داعش آزاد شد، اولین کسانی که به نخست وزیر عراق تبریک گفتند آمریکایی ها بودند و خود آمریکا حامی اصلی داعش است و کشته شدن ۷۵۰ نفر غیر نظامی در سوریه به دست آمریکا صورت گرفت.

افضلی پور اذعان داشت:آمریکا  با ملت مشکل ندارد بلکه با نظام و با رهبری ما مشکل دارد زیرا هر زمان که کاری بخواهند انجام دهند رهبر ایران مانع می شود و شرکت بیش از ۷۰ درصد مردم ایران در انتخابات نشان داد، مردم پایبند به این نظام هستند.

وی در خصوص سند ۲۰۳۰ اظهار داشت:در نظام ایران مثلا سند ۲۰۳۰ زمانی می خواست پیاده شود، رهبر انقلاب فرمودند این سند ۲۰۳۰ یعنی سند خاری مملکت و ائمه جمعه مخالفت کردند و برخی گفتند این موضوع را سیاسی کرده اند؛ اما بعد از مدتی رئیس جمهور و وزرا و شورای عالی انقلاب فرهنگی رأی دادند که سند ۲۰۳۰ خلاف نظام جمهوری اسلامی ایران است و سند ۲۰۳۰ جنایتی بالاتر از فتنه ۸۸ بود و اگر در این موضوع رهبر انقلاب اسلامی فریاد نمی زدند چه بر سر مردم می آمد.

خطیب جمعه بلورد اظهار داشت: ایران با حادثه مجلس و حرم امام(ره) قربانی تروریست بود اکنون به ما می گویند تروریست؟ ایران برای آمریکا مهم است زیرا ما در غرب آسیا قرار داریم و آمریکا دوست دارد ایران را تصرف کند، اما موفق نخواهند شد.

وی در پایان گفت:در آزادسازی موصل سردار حاج شعبان نصیری و در سامرا سردار حمید تقوی را از دست دادیم و در آزادسازی موصل نقش سردار سلیمانی بسیار مهم بود و آمریکا و داعش از سایه سردار سلیمانی می ترسند و خدا را شاکریم که عراق به سمت آزادسازی کامل پیش می رود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده