ساعت: ۱۶:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ شناسه خبر: 44810

رییس سازمان تامین اجتماعی سیرجان گفت:سازمان تامین اجتماعی سازمانی عمومی غیر دولتی می باشد که تمام توان خود را معطوف به ارائه خدمت در جهت تحقق امنیت اجتماعی و توسعه پایدار صرف می نماید که در این مسیر تلاش خود را به ارائه خدمات حرفه ای و کاهش فاصله طبقاتی و رفع محرومیت در جامعه متمرکز نموده است.

رییس سازمان تامین اجتماعی سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” در خصوص ۲۵ تیرماه روز سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت:درسال ۱۳۳۷ بیمه تامین اجتماعی شکل گرفت و درسال ۱۳۵۴ استقلال مالی سازمان تامین اجتماعی شکل گرفت و به همین خاطر است که پایه و اساس سازمان تامین اجتماعی بود که به این دلیل این روز را روز تامین اجتماعی می نامند.
وی اظهار داشت:سازمان تامین اجتماعی سازمانی عمومی غیر دولتی می باشد که تمام توان خود را معطوف به ارائه خدمت در جهت تحقق امنیت اجتماعی و توسعه پایدار صرف می نماید که در این مسیر تلاش خود را به ارائه خدمات حرفه ای و کاهش فاصله طبقاتی و رفع محرومیت در جامعه متمرکز نموده است.
پورحاجبی اذعان داشت:خدماتی که تامین اجتماعی براساس قانون انجام می دهد براساس حوزه مستمری،بازنشستگی،غرامت کار و دست مزد و کمک رسانی پزشکی و درمانی است.
وی درخصوص عمده ترین مشکلات مردم با تامین اجتماعی گفت:سازمان تامین اجتماعی در بخش های مختلف تشکیل شده است و مردم باید به ازای مشکل خود به حوزه های مخصوص مراجعه فرمایند که مدیران ما به مشکل های آن ها رسیدگی می کنند.
رییس سازمان تامین اجتماعی سیرجان در پایان در خصوص شرکت های وابسته به شستا گفت:هر قسمتی که سرمایه گذاری وجود داشته باشد و با وضعیت سازمان تامین اجتماعی مناسب باشد،سازمان تامین اجتماعی در آن جا سرمایه گذاری می کند و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان نیز جز یکی از شرکت های وابسته به شستا است.

مصاحبه:هانیه درویش زاده

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده