ساعت: 08:57 منتشر شده در مورخ: 2017/07/17 شناسه خبر: 44826
مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان خبر داد:

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت:با عنایت به افزایش جمعیت شهرستان سیرجان به بالای 200هزار نفر جمعیت طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال1395بانک مسکن نیز به منظور رونق بخش مسکن سقف تسهیلات خرید و ساخت واحد مسکونی با سپرده و بدون سپرده درشهرستان سیرجان را افزایش داده است.

به گزارش “سیرجان خبر” مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان با بیان این مطلب گفت:با عنایت به افزایش جمعیت شهرستان سیرجان به بالای 200هزار نفر جمعیت و براساس اعلام مرکز آمارکشور طبق سرشماری عمومی نفوس ومسکن سال1395بانک مسکن نیز به منظور رونق بخش مسکن و سهولت در امر خانه دار شدن مشتریان سقف تسهیلات خرید و ساخت واحد مسکونی با سپرده و بدون سپرده درشهرستان سیرجان را افزایش داده است.
حاجی پور افزود : سقف تسهیلات خرید و ساخت واحد مسکونی برای خانه اولی ها به ازای هر زوج از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در این شهرستان از 800 میلیون ریال به یک میلیارد و 200 میلیون ریال افزایش یافت.
مدیرشعب استان کرمان تصریح کرد:تسهیلات فردی ازمحل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم درشهرستان سیرجان از مبلغ 400میلیون ریال به 600میلیون ریال افزایش یافته است و نرخ سود این تسهیلات را در بافت فرسوده شهری 8درصد و در سایر مناطق5/9درصد با بیشترین مدت زمان بازپرداخت 12ساله عنوان کرد.
حاجی پور خاطر نشان کرد:میزان تسهیلات پرداختی به زوجین از محل اوراق حق تقدم تسهیلات برای متقاضیان در شهرستان سیرجان از600میلیون ریال به 800میلیون ریال افزایش یافت و سقف فردی این تسهیلات نیز با یکصد میلیون ریال افزایش از 400میلیون ریال به 500میلیون ریال افزایش یافته است و به دوروش ساده و پلکانی می توان میزان اقساط را تعیین کرد.
وی در پایان گفت:مبلغ اقساط تسهیلات یک میلیارد و200میلیون ریال زوجین به روش ساده مبلغ یک میلیون و400هزار تومان و مبلغ اقساط تسهیلات 600میلیون ریال انفرادی از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم مبلغ 700 هزار تومان خواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده