ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 2017/07/17 شناسه خبر: 44833

شهید اسماعیل هنری از شهدای تازه تفحص شده استان کرمان است که هویت وی مشخص شده است و پس از 33 سال دوری به زادگاهش سیرجان باز خواهد گشت.

به گزارش سرویس حماسه و دفاع “سیرجان خبر” شهید اسماعیل هنری از شهدای تازه تفحص شده استان کرمان است که هویت وی مشخص شده است و پس از 33 سال دوری به زادگاهش سیرجان باز خواهد گشت.

شهید هنری فرزند محمدحسین متولد سال 1321 در شهرستان سیرجان است این شهید بزرگوار در سال 63 در عملیات بدر در منطقه عملیاتی شرق رودخانه دجله به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به همراه 12 کبوتر خونین بال استان کرمان بعد از 33سال دوری به زادگاهش بازگشت.

مراسم استقبال از شهید اسماعیل هنری و 12 شهید تفحص شده عصر روز سه شنبه ساعت 18 از محل پارک مهندس صبوری(سه راهی کرمان) تا حسینیه امام خمینی(ره) برگزار و بار دیگر شهر سیرجان را به عطر ایثار و شهادت معطر خواهند نمود.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک شهید هنری و دو شهید والامقام روز پنجشنبه 29 تیر‌ماه جاری همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق‌(ع) برگزار و نماز شهدا در مسجد جامع شهر سیرجان اقامه می‌شود و پیکر پاک شهید اسماعیل هنری در گلزار شهدای سیرجان و دو شهید گمنام دیگر در مجتمع صنعتی و معدنی گل گهر به خاک سپرده می شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده