ساعت: ۱۵:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ شناسه خبر: 44842

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سیرجان گفت:شهرستان سیرجان میزبان ۲۴ شهید گمنام می شود که از این تعداد ۲۱ شهید گمنام و ۳ شهید با نام شهید حاج اسماعیل هنری از سیرجان و شهید عباس اسدی از گلبافت و شهید محمد علی محمد صادقی از رفسنجان که پیکر پاکشان شناسایی شده است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سیرجان در گفت و گو با خبرنگار” سیرجان خبر” در خصوص شهدای گمنام اظهار داشت: شهرستان سیرجان میزبان ۲۴ شهید گمنام می شود که از این تعداد ۲۱ شهید گمنام و ۳ شهید با نام شهید حاج اسماعیل هنری از سیرجان و شهید عباس اسدی از گلباف و شهید محمد علی محمد صادقی از رفسنجان که پیکر پاکشان شناسایی شده است.

افضلی در ادامه اذعان داشت:شهید حاج اسماعیل هنری مربوط به شهرستان سیرجان است که در سال ۱۳۶۳ درعملیات بدر شهید شد و مراسم استقبال از این شهدای والامقام فردا سه شنبه ساعت ۱۸ از سه راهی کرمان با تشریفات نظامی به سمت حسینیه امام (ره) همراه با نماز مغرب و عشاء و با سخنرانی سردار یکتا و مداحی حاج مهدی سلحشور برگزار می شود.
وی گفت:شهدا بعد از وداع روز چهارشنبه به شهرهای زرند،گلبافت،راور،رفسنجان و کرمان منتقل می شوند.
افضلی خاطرنشان کرد:تشییع دو شهید گمنام روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح در مجتمع صنعتی و معدنی گل گهر برگزار و پیکر پاک این دو شهید والامقام به خاک سپرده می شود و پیکر پاک شهید هنری در روز شهادت امام جعفر صادق(ع) از جلوی مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح تشییع و در گلزار شهدای سیرجان به خاک سپرده می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده