ساعت: ۱۳:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۹ شناسه خبر: 45135

جلسه تودیع و معارفه اتاق تعاون شهرستان سیرجان با حضور قائم مقام اتاق تعاون استان کرمان و عضو هیئت رییسه اتاق تعاون کرمان برگزار و یاسین مجیدی فر به عنوان رییس جدید اتاق تعاون شهرستان سیرجان معرفی گردید.

به گزارش “سیرجان خبر” جلسه تودیع و معارفه اتاق تعاون شهرستان سیرجان با حضور مبشری قائم مقام اتاق تعاون استان کرمان و مولا عضو هیت رییسه اتاق تعاون کرمان برگزار و ضمن قدردانی از زحمات آقای کریمی،آقای یاسین مجیدی فر به عنوان ریس جدید اتاق تعاون شهرستان سیرجان معرفی گردید.

در ادامه این مراسم هادیان مدیر کل محترم اداره کار و تعاون سیرجان اظهار داشت: در شهر سیرجان تعداد ۹۰۰ تعاونی وجود دارد که تعدادی از آنها به حالت تعطیل و نیم تعطیل در آمده اند که جهت رونق بخشیدن به بخش تعاون خواستار ارتباط بیشتر اتاق با اداره تعاون هستند.

مبشری نیز ضمن بر شمردن فرصتهای اقتصادی و فرهنگی و جغرافیایی شهرستان سیرجان افق و آینده تعاونی را در شهرستان سیرجان روشن توصیف نمود و گفت: با تلاش و همت اداره کل و تعاونی های عضو،اتاق تعاون سیرجان جهت رفع مشکلات و رونق به بخش تعاون سیرجان با تلاش آقای مجیدی فر کمک شایانی می تواند داشته باشد و از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خواستار همکاری و ارتباط بیشتر در این زمینه هستیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده