ساعت: 17:53 منتشر شده در مورخ: 2017/07/31 شناسه خبر: 45157

مانور اقتدار پلیس با هدف افزایش سطح امنیت اجتماعی، از سوی نیروی انتظامی شهرستان سیرجان برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” مانور اقتدار پلیس با هدف افزایش سطح امنیت اجتماعی،  عصر روز یکشنبه هفته جاری از سوی نیروی انتظامی شهرستان سیرجان برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پنجمین روز از دهه کرامت قبل از برگزاری رزمایش اقتدار پلیس در نشستی کوتاه با خبرنگاران گفت: پس از گذشت ۱۴روز تلاش و پیگیری‌های مستمر و اجرای اقدامات اطلاعاتی و امنیتی موفق شدیم پرونده آدم‌ربایی امیرعلی کودک ۸ساله سیرجانی را به سرانجام برسانیم و این کودک را به آغوش گرم خانواده بازگردانیم.

سرهنگ محمدرضا ایران‌نژاد در خصوص جزییات رزمایش گفت: رزمایش اقتدار طی چند روز با هدف ارتقای امنیت اجتماعی با موضوع دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش، برخورد با تهیه‌ و توزیع کنندگان مشروبات الکلی، مزاحمت‌های خیابانی نوامیس، کشف حجاب و مسایل ضد اخلاقی در سطح شهر سیرجان برگزار می‌شود و تا زمانی که به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم، این طرح اجرا خواهد شد.

وی افزود: به دنبال آدم ربایی کودک ۸ساله و مرگ چند جوان به دلیل مصرف مشروبات الکلی که فضای روانی و امنیتی جامعه را تحت تاثیر قرار داد و خدشه‌دار کرد، بر آن شدیم تا آرامش و امنیت اجتماعی را حفظ کنیم تا مردم همانند گذشته احساس امنیت کنند.

در پایان این نشست کوتاه، رزمایش اقتدار پلیس با حضور یگان‌های موتوری و خودرویی نیروی انتظامی در سطح شهر برگزار شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده