ساعت: 19:59 منتشر شده در مورخ: 2017/08/1 شناسه خبر: 45160

دومین همايش کارآفرینی شهرستان سيرجان با حضور پرشور کارآفرینان شهرستان در سالن هلال احمر برگزار گرديد.

به گزارش “سیرجان خبر” دومین همايش کارآفرینی شهرستان سيرجان با حضور پرشور کارآفرینان شهرستان در سالن هلال احمر برگزار گرديد.
در ابتداي اين همايش رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي سيرجان هدف از برگزاري اين همايش را تجليل و سپاس از کارآفرینان ذكر کرد.
در ادامه ضمن اشاره به اقدامات گوناگون اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي سيرجان در زمینه اشتغال زایی، از حمايت جدي اين اداره از كارآفرینان و تلاشگران شهرستان جهت رونق فضاي كسب و كار و برطرف شدن مشكلاتشان خبر داد.
مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان كرمان هم با حضور در اين همايش ضمن تبريك دهه کرامت و روز کارآفرینی اشاره به جايگاه و نقش والاي كارآفرینان در توسعه اقتصادي كشور و خواهان همكاري گسترده همه دستگاههاي ذيربط براي حل مشكلات كارآفرینان و حمايت جدي از آنها شد.
فرماندار سیرجان هم در ادامه این همایش گفت: بيكاري و ايجاد اشتغال يكي از موضوعات مهمي است كه به شدت مورد توجه مسئولين و دولت قرار گرفته است.

مکی آبادی اذعان داشت:امسال باید بتوانيم با يك همت همگاني در راستاي بهبود وضعيت اشتغال شهرستان گام برداريم.
نماينده مردم سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي هم ضمن اشاره به اقدامات گسترده مجلس شوراي اسلامي در راستاي حمایت از کارآفرینان و حل مشکل اشتغال جوانان عنوان نمود : محور كار مسولين شهرستان حمايت از كار و كارآفريني و تكريم تلاشگران این عرصه است.

حسن پور اظهار داشت:ما تمام عزم خود را براي بهبود وضعيت اشتغال افراد بومي شهرستان بكار خواهيم بست.
لازم به ذكر است اين همايش در ادامه با برنامه هايي همچون تجلیل از کارآفرینان نمونه،کارگاه آموزشی کارآفرینی،اجراي سرود توسط گروه ناشنوایان و …. همراه بود.
در پایان همایش نیز از طرف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به شرکت کننده گان لوح و گواهینامه حضور در همایش کارآفرینی تقدیم شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده