ساعت: ۱۹:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ شناسه خبر: 45160

دومین همایش کارآفرینی شهرستان سیرجان با حضور پرشور کارآفرینان شهرستان در سالن هلال احمر برگزار گردید.

به گزارش “سیرجان خبر” دومین همایش کارآفرینی شهرستان سیرجان با حضور پرشور کارآفرینان شهرستان در سالن هلال احمر برگزار گردید.
در ابتدای این همایش رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیرجان هدف از برگزاری این همایش را تجلیل و سپاس از کارآفرینان ذکر کرد.
در ادامه ضمن اشاره به اقدامات گوناگون اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سیرجان در زمینه اشتغال زایی، از حمایت جدی این اداره از کارآفرینان و تلاشگران شهرستان جهت رونق فضای کسب و کار و برطرف شدن مشکلاتشان خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان هم با حضور در این همایش ضمن تبریک دهه کرامت و روز کارآفرینی اشاره به جایگاه و نقش والای کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و خواهان همکاری گسترده همه دستگاههای ذیربط برای حل مشکلات کارآفرینان و حمایت جدی از آنها شد.
فرماندار سیرجان هم در ادامه این همایش گفت: بیکاری و ایجاد اشتغال یکی از موضوعات مهمی است که به شدت مورد توجه مسئولین و دولت قرار گرفته است.

مکی آبادی اذعان داشت:امسال باید بتوانیم با یک همت همگانی در راستای بهبود وضعیت اشتغال شهرستان گام برداریم.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی هم ضمن اشاره به اقدامات گسترده مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از کارآفرینان و حل مشکل اشتغال جوانان عنوان نمود : محور کار مسولین شهرستان حمایت از کار و کارآفرینی و تکریم تلاشگران این عرصه است.

حسن پور اظهار داشت:ما تمام عزم خود را برای بهبود وضعیت اشتغال افراد بومی شهرستان بکار خواهیم بست.
لازم به ذکر است این همایش در ادامه با برنامه هایی همچون تجلیل از کارآفرینان نمونه،کارگاه آموزشی کارآفرینی،اجرای سرود توسط گروه ناشنوایان و …. همراه بود.
در پایان همایش نیز از طرف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به شرکت کننده گان لوح و گواهینامه حضور در همایش کارآفرینی تقدیم شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده