ساعت: ۱۵:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 45212
امام جمعه بلورد:

امام جمعه بلورد گفت:دولت باید تمام تلاش خود را به مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی و اقتصادی بکار گیرد و تقابل گسترده با دنیا و ارتباطات وسیع با دولت ها و ملت ها و ایستادگی همراه با صلابت و قدرت در مقابل سلطه طلبان را مدنظر قرار دهند.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” امام جمعه بلورد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت:در هفته گذشته مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط ولایت مطلقه فقیه برگزار شد و این مراسم طبق بند ۹ اصل ۱۱۰ قانون اساسی یک مراسم بسیار مهم است که تنفیذ یعنی تا زمانی مقام معظم رهبری حکم ریاست جمهوری را امضاء نکنند و تأیید ننمایند، هیچ اعتباری ندارد.

افضلی پور اذعان داشت:رئیس جمهور گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشد و این یعنی نافذیت حکم مقام معظم رهبری به رئیس جمهور است
وی اظهار داشت:دولت باید تمام تلاش خود را به مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی و اقتصادی بکار گیرد و تقابل گسترده با دنیا و ارتباطات وسیع با دولت ها و ملت ها و ایستادگی همراه با صلابت و قدرت در مقابل سلطه طلبان را مدنظر قرار دهند.
خطیب جمعه بلورد افزود: مقام معظم رهبری از زمانی سکان دار نظام جمهوری اسلامی شدند تاکنون خط، روش و منش ایشان ایستادگی در مقابل تمام زورگوها و ظالم ها بوده است.
وی در پایان اظهار داشت:بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دولت جدید باید اولویت بندی در برنامه ریزی و هزینه کردها به ویژه تلاش برای رفع فقر و فساد و قدر دانستن نیروهای مؤمن وانقلابی و پر انگیزه و ایستادگی در مقابل دشمنان و تمام تلاش خود ر ا برای به کار گرفتن نابودی نظام و از بین بردن نظام مجهز کرده است باید در مقابلش بیاستند را بکار ببرند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده