ساعت: ۰۹:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲ شناسه خبر: 45476

مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهر سیرجان و همچنین انتخاب هیات رییسه در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” مراسم تحلیف اعضای شورای شهر سیرجان با حضور منتخبین در محل فرمانداری برگزار شد.

برای ریاست شورای شهر سیرجان اقای محمد عسکری تنها نامزد هیئت رییس شورای شهر سیرجان با هفت رای به ریاست شورا رسید.

نائب رییس شورای شهر امین صادقی و ابوذر زینلی کاندیدا شدند که زینلی با ۴رای نائب رییس شورای شهر شد.

اقای عرب گویینی تنها کاندیدای خزانه داری شهر سیرجان با ۷رای شد.

کسی به سمت منشی شورایی شهر قیام نکرد و رای گیریی انجام شد و طاهره جهانشاهی با ۵رای انتخاب شد اما وی تمایلی نشان نداد اما با پا در میانی ها این سمت را پذیرفت.

عرب گویینی که به عنوان خزانه دار شورایی شهر سمت گرفت در جمع مسئولان ارشدی شهری طی یک نامه اعلام کرد که تمام حق جلسات را به یک بنیاد خیریه واریز می کند و سه رونوشت به ریس شورا و فرماندار و دادستان جهت اطلاع ارسال کرد.

اعضای شورای شهر خواجوشهر طی حکمی مهدی خراسانی را که قبلا سرپرست شهرداری خواجوشهر راعهده دار بود به عنوان شهردار خواجوشهر معرفی کردند و مهدی خراسانی با پنچ رای قاطع شهردار خواجوشهر شد.

اعضای شورای شهر نجف شهر نیز علی نجف آبادی را که عضویت شورا را قبلا بر عهده داشت با پنچ رای قاطع کرسی شهردار نجف شهر را از آن خود کرد.

هماشهر سرپرست موقت برای شهرداری خود تعیین نمود که اعضای شورای شهر هماشهر با ۵رای محمد احسان الهیان را به عنوان سرپرست موقت شهرداری هماشهر تعیین کردند.

شهرهای بلورد، پاریز و زیدآباد سرپرست و یا شهردار خود را امروز تعیین می کنند اما زمزمه هایی که از شهر بلورد شنیده می شود آقای سید مرتضی مداحی که قبلا معاون شهردار بوده است یکی از گزینه های است که می تواند بر صندلی شهرداری بلورد تکیه زد.

خبرنگار:هانیه درویش زاده

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده