ساعت: ۲۲:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ شناسه خبر: 45656
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با سیرجان خبر:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:شهید حججی زنده کننده این شرایط انقلاب ما بود لازمه ی کار این است که ما چنین مسائلی را مدنظر داشته باشیم و این یک خون جدیدی را به رگ انقلابی ما تقدیم کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” اظهار داشت:شهید حججی زنده کننده این شرایط انقلاب ما بود لازمه ی کار این است که ما چنین مسائلی را مدنظر داشته باشیم و این یک خون جدیدی را به رگ انقلابی ما تقدیم کرد.

محمد بهمنی در ادامه افزود:وی ایثار را به ناباوری کشید و برای ما خیلی چیزها را زنده کرد و ملت و کشور مدیون خون این شهید والامقام هستند و هنوز این فداکاری ها برای دفاع از کشور و نظام اسلامی باقی است.

نماینده مردم البرز در مجلس در خصوص رشادت شهید حججی اذعان داشت:افتخار میکنیم به وجود چنین خانواده هایی که چنین فرزندانی را برای جامعه ی ما پرورش دادند و شهادت این شهید این پیام را به ما می دهد که ما هنوز باید مبارزه کنیم و با ظلم،جور و ستم مبارزه کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: مبارزه ما همچنان تا رفع این فتنه ادامه خواهد داشت و مسئولین بایستی این چنین مسائلی رو در نظر بگیرند و این شهید را الگوی راه خودشان قرار دهند و این روح شهادت و ایثار را برای کسانی که هستند زنده نگه دارند و این را به عنوان پیامی داشته باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده