ساعت: ۲۲:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 45698
کارشناس مسائل سیاسی:

کارشناس مسائل سیاسی گفت:شهیدان مدافع حرم امنیت،آسایش و رفاه ما را تامین کرده اند که ما و مسئولین همیشه مدیون خون چنین شهیدان والامقامی هستیم.

کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” در خصوص شهید حججی اظهار داشت:شهدای مدافع حرم به خصوص شهید حججی که سید الشهدای مدافع حرم می باشد که با شهادت مظلومانه خود با لب های عطشان غبار از مظلومیت همه شهدا زدود.

بلوردی در ادامه افزود:ملت مظلوم ایران و سایر مسلمانان جهان به پای ارزش های خود تا آخرین قطره خون ایستاده اند و این شهید مظلوم با شهادت خود بار فرهنگی،اجتماعی وسیاسی ایران را امن کرد و به ما فهماند که شهادت در راه خدا چیز کوچکی نیست.

وی اظهار داشت:شهیدان مدافع حرم امنیت،آسایش و رفاه ما را تامین کرده اند که ما و مسئولین همیشه مدیون خون چنین شهیدان والامقامی هستیم.

این کارشناس سیاسی در خصوص اشرافی گری در برخی از مسئولین اذعان داشت: حضرت امام (ره) در سخنانی فرمود که کوخ نشینان بر ما حجت هستند و ما دوست نداریم که مسئولین با سرمایه های کلان بر مسند ریاست بنشینند و برای ما تصمیم بگیرند.

بلوردی خاطر نشان کرد:مسئولین باید در سطح معمول جامعه زندگی کنند و این زندگی اشرافی مسئولین اعتماد و ارزش ها را در جامعه کمرنگ می کند و به نوعی پشت پا زدن به ارزش های انقلاب است.

وی در پایان اظهار داشت:مورد دیگری که انقلاب بشدت به آن نیازمند است در مجلس یا دولت لایحه ای تنظیم شود که مسئولیت ها بین مسئولین ماندگار نماند و یک وزیر چند سال بر مسند وزارت نماند و دارایی های خیلی از مسئولین ما بالای میلیاردها تومان است که این دارایی های مسئولین برای نظام نوپای اسلامی یک معظل است و مردم دوست دارند در جامعه ای زندگی کنند که مشکلاتشان توسط مسئولین حل شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده