ساعت: ۱۴:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ شناسه خبر: 45743
فوتبال جام حذفی یک شانزدهم نهایی/

از سری مسابقات فوتبال جام حذفی یک شانزدهم نهایی تیمهای گل گهر سیرجان و استقلال تهران در سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این تیم منصوریان بود که برنده این دیدار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” از سری مسابقات فوتبال جام حذفی یک شانزدهم نهایی تیمهای گل گهر سیرجان و استقلال تهران در سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند.

در دقایق ابتدایی تیم گل‌گهرحملات زیادی بر روی دروازه استقلال داشت که این حملات پی در پی تیم گل گهر حاصلی در بر نداشت و استقلال هم ضد حملاتی روی دروازه گل گهر داشت که بی نتیجه بود و دو تیم بانتیجه مساوی ۰ – ۰ به رختکن رفتند.

در نیمه دوم دو تیم ضدحملات زیادی روی دروازه ها داشتند ولی این ضدحملات حاصلی درپی نداشت تا اینکه در دقیقه ۵۶ امید نورافکن توانست دروازه گل گهر را باز کند.

گل گهر بعد ازدریافت گل اول دست از ضد حملات خود بر نداشت و در یک موقعیت خوب صاحب یک ضربه پنالتی شد و محمد غلامی در دقیقه ۷۵ توانست دروازه سید مهدی رحمتی را باز کند و استقلال که نمی خواست این بازی به وقت اضافه برود با چند تعویض بازی بهتری به نمایش گذاشت تا اینکه در دقیقه ۸۵ علی قربانی توانست با سانتر خوب خسرو حیدری دروازه آرمان شهدادنژاد را باز کند.

در پایان گل گهر هر چه زد به در بسته خورد و این رحمتی بود که تیم استقلال را نجات داد و در پایان استقلال توانست گل گهر را ۲بر۱شکست دهد و به دور بعدی جام حذفی راه پیدا کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده