ساعت: ۱۲:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ شناسه خبر: 45812

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت :مردم برای رفع بیکاری خودشان باید بسیج شوند و دست به دست هم بدهند تا بیکاری درسطح شهر کاهش یابد و وام های اشتغالزایی برای این افراد در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” نماینده مردم سیرجان و بردسیر درجلسه کار و اشتغالزایی که باحضور جمعی از مسئولین شهرستان و خیرین برگزارشد،گفت :دوازده هزار و پانصد نفر فردبیکار در شهرستان سیرجان داریم که قرار براین است برای رفع مشکلات بیکاری این افراد وام هایی برای اشتغالزایی صورت گیرد که بانک کشاورزی و بانک ملی حاضر به وام دادن به افراد بیکار هستند که اشتغال زایی کنند.

حسن پور درخصوص استخدام در معدن گل گهر گفت :حداکثر ظرفیت استخدام در معدن گل گهر بیست هزار نفر است که تا پایان سال حدود دو هزار نفر در گل گهر و معدن ۱ استخدام می شوند و همه مردم سیرجان که نمی توانند در معدن گل گهر استخدام شوند پس برای رفع بیکاری باید مردم باهم اتحاد داشته باشند ودست به دست هم دهند تافقر وبیکاری درشهرستان کم شود وماباید کاری کنیم که در پنج سال آینده بحث بیکاری درشهرستان صفر شود و بیکار نداشته باشیم.

نماینده مردم سیرجان وبردسیر در مجلس گفت : انرژی خورشیدی و رشد گیاهان دارویی پاک است و درآمد خوبی دارد که تقریبا ماهی ۱/۵میلیون تومان درآمد دارد و اینده انرژی خورشیدی برای شهر ما بهتر است و برای خرید و نصب آن لازم نیست که در شهر به دنبالش برویم دولت برای این افراد تهیه میکند و وامی برای خریدنش صورت گرفته است.

وی در پایان افزود :قراراست که تا پایان سال نهصد میلیارد یورو وام گرفته شود و برای رفع بیکاری واشتغال زایی این افراد بیکار هزینه شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده