ساعت: ۱۶:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ شناسه خبر: 45818

سرپرست شهرداری سیرجان از طرح ساماندهی سرویس مدارس توسط سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سیرجان با توجه به نزدیکی بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” رضا سروش نیا سرپرست شهرداری سیرجان در خصوص طرح ساماندهی سرویس مدارس گفت: این طرح با همکاری پلیس راهور و آموزش پرورش شهرستان سیرجان آغاز شده و رانندگانی که قصد انجام سرویس مدارس را دارند برای دریافت کارت انظباطی سرویس مدارس باید حداقل تا پایان شهریور ماه به سازمان تاکسیرانی واقع در بلوار قائم مراجعه کنند.
وی افزود: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با پلیس راهور، از ابتدای بازگشایی مدارس، ۲ خودرو گشت ویژه سرویس مدارس در سطح شهر با رانندگان سرویس مدارس فاقد کارت انظباطی برخورد قانونی خواهند کرد.
سرپرست شهرداری سیرجان همچنین از ارائه نرخ سرویس‌های مدارس خبر داد و افزود: طبق بند ۲ مصوبه شورای اسلامی شهر سیرجان، نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای خودروهای پیکان و پراید به ازای هر نفر ماهیانه ۶۵۰/۰۰۰ریال، خودروهای پژو، سمند، ال۹۰ و تیبا به ازای هر نفر ماهیانه ۷۲۰/۰۰۰ریال و سواری ون به ازای هر نفر ماهیانه ۶۰۰/۰۰۰ریال تصویب شده است و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف و دریافت کرایه بیشتر از نرخ مصوب، مراتب را به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده