ساعت: ۰۹:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ شناسه خبر: 45855

در جلسه ای که صبح امروز برای انتخاب شهردار سیرجان در شورای شهر برگزار شد از مجموع آرای اخذ شده معتمدی زاده با ۲رای و سروش نیا نیز با ۳ رای و دو رای سفید به کار خودش پایان داد و امروز نیز شهردار سیرجان انتخاب نشد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر” در جلسه ای که صبح امروز برای انتخاب شهردار سیرجان در شورای شهر برگزار شد از مجموع آرای اخذ شده معتمدی زاده با ۲رای و سروش نیا نیز با ۳ رای و دو رای سفید به کار خودش پایان داد و امروز نیز شهردار سیرجان انتخاب نمی شود و جلسه بعدی شورا به دوشنبه ۲۷شهریور ماه موکول شد.
عرب گویینی یکی از اعضای شورای شهر سیرجان در این جلسه گفت: درموارد بعدی کسی که قرار است شهردار شود که فرد توانمندی باشد که به طور مثال طرح زیرگذر را ۸ ماهه و سالن همایش ها را ۴ماهه تحویل می دهد و کسانی که کاندید شهرداری شدند شهامت گفتن چنین حرف هایی را نداشته اند و به ما تاریخ نمیدادند که چند ماهه دیگر پروژه را تحویل میدهند و مدام اعلام می داشتند که درست می شود و خوب می دانیم که درست می شود و تا کی مردم باید اسیر و انتظار بکشند چون مردم به ما اطمینان و ما را انتخاب کردند پس ماهم باید امانت دار خوبی باشیم.

لازم بذکر است اعضای شورای شهر سیرجان احتمالا گزینه های دیگری را معرفی خواهند کرد و قرار است از بین آنها انتخاب نهایی انجام بگیرد.

خبرنگار:هانیه درویش زاده

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده