ساعت: ۰۷:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ شناسه خبر: 45864

رئیس آموزش پرورش شهرستان سیرجان گفت:مهر ماه سال جاری دوازده پروژه را افتتاح خواهیم کردکه از این دوازده پروژه چهار مدرسه غیر دولتی و هشت مورد مدرسه هایی هستند که توسط خیرین و کمک های مردمی ساخته شده اند.

رئیس آموزش پرورش شهرستان سیرجان در گفت و گوبا خبرنگار سرویس اجتماعی  “سیرجان خبر” در خصوص افتتاح پروژه های که در سال تحصیلی جدید افتتاح می شوند، گفت:ما برای مهر ماه سال جاری دوازده پروژه را افتتاح خواهیم کرد که از این دوازده پروژه چهار مدرسه غیر دولتی و هشت مورد مدرسه هایی هستند که توسط خیرین و کمک های مردمی ساخته شده اند.

محیاپور در ادامه افزود:در حال حاضر تقریبا ده پروژه مدرسه در حال ساخت می باشد که در بخش دولتی فقط یک مدرسه در مسکن مهر ساخته شده است  و یک مورد پروژه استخر که در سال جاری این دو پروژه با اعتبارات دولتی به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص معلمان حق التدریس اذعان کرد و گفت:نیروهای که به صورت شرکتی قبل از سال ۹۱ کار کردند و نیروهای پیش دبستانی که در مدارس دولتی مشغول به کار هستند به شرط اینکه از اعتبارات دولتی حقوق گرفته باشند و تاییدیه گزینش مربوط به آن سال را داشته باشند برای رفع نیازهای مقطع ابتدایی به صورت حق التدریس به کار گرفته خواهند شد.

محیاپور در پایان افزود:۸۲نفر معلم حق التدریس که از سال قبل بوده است و تعدادی هم امسال به صورت حق التدریس به کار گرفته خواهندشد.

مصاحبه:ستاره عماد آبادی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده