ساعت: ۲۲:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ شناسه خبر: 45923

نشست اعضای شورای اسلامی برای انتخاب شهردار سیرجان برگزار شد که در نهایت رضا سروش نیا با ۴ رای موافق شهردار جدید سیرجان شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”نشست اعضای شورای اسلامی عصر روز گذشته برای انتخاب شهردار سیرجان برگزار شد.

همه اعضای شورا شهر درصحن علنی شورا حضور داشتند که شهردار انتخاب گردد در میان اعضای شورا محمد رضا عرب گویینی،امین صادقی و محمداسماعیل خواجویی برخلاف انتخاب شهردار از هفت نفر کاندیدهای قبلی خواستار معرفی گزینه های جدید برای شهردار شدن را داشتندو ابوذر زینلی،محمد عسگری،مصطفی اسفندیارپور،وطاهره جهانشاهی موافق بودند که شهردار از هفت نفرکاندید های قبلی انتخاب شود.

در این نشست که مقرر گردید از بین کاندیداهای قبلی مجددا شهردار انتخاب گردد و پس از پذیرش استعفای محمد معتمدی زاده ازکاندیداتوری،در نهایت رضا سروش نیا با ۴ رای موافق شهردار جدید سیرجان شد و دو عضو دیگر شورا نیز رای سفید دادند.

گفتنی است در جلسه شب گذشته محمد رضا عرب گویینی در رای گیری شرکت نکرد و با گفتن این جمله که من به شهرم خیانت نمی کنم جلسه را قبل از رای گیری ترک کرد.

در پایان جلسه رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک به شهردار جدیداظهار داشت: این شهر با قابلیت‌های مهم، زمینه و توسعه همه جانبه دارد که باید در این راستا بیشتر تلاش کرد.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده