ساعت: ۱۵:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲ شناسه خبر: 46119
نماینده مردم سیرجان و بردسیر:

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز هم حضور ما در منطقه حمایت از اسلام و دفاع از منافع ملت ایران است و هیچ‌گاه نظام اسلامی از حقوق خود نخواهد گذشت.

به گزارش “سیرجان خبر” نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: سخنان احمقانه و خصمانه ترامپ علیه ملت ایران و موضع‌گیری تندی که علیه برجام داشت بار دیگر ثابت کرد آمریکا نه‌تنها قصد تعامل سازنده ندارد بلکه در خیال دشمنی بیشتر و مقابله است که باید به وی گفت طی ۳۸ سال گذشته و خصومت‌هایی که حاکمان آمریکا با نظام اسلامی ایران داشته‌اند به نفع ملت ما بوده است.

شهباز حسن‌پور بیان داشت: مگر امروز ۲۶ میلیون دانش‌آموز زنگ آغاز سال تحصیلی را با نام زنگ ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس نزدند این دانش‌آموزان در ابتدای سال تحصیلی مبارزه با استکبار و دشمنان نظام را قبل از ورود به کلاس دارند پس ترامپ یا ملت ما را نشناخته یا می‌خواهد سیاست عوام فریبی را ادامه دهد و هیچ‌گاه نظام اسلامی از حقوق خود نخواهد گذشت.

وی اظهار کرد: اگر ترامپ و هریک از دشمنان ملت ایران فقط تاریخ هشت سال دفاع مقدس را که خودشان با تمام قوای نظامی بر ما تحمیل کردند مطالعه و مرور می‌کردند هرگز با این ادبیات حرفی علیه ملت ما نداشتند و باور می‌کردند مخالفان انقلاب اسلامی شکست خورده‌اند.

حسن‌پور در پایان گفت: ما همیشه آماده دفاع از خود هستیم و منطقه را زیر نظر داریم و هر کجا مشخص شود حرکتی علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران در حال شکل‌گیری است با اقتدار حضور داریم و از خودمان و مظلومان دفاع می‌کنیم که این سیاست را به جهان اعلام کرده و به اثبات رساندیم و امروز هم حضور ما در منطقه حمایت از اسلام و دفاع از منافع ملت ایران است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده