ساعت: ۱۳:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۳ شناسه خبر: 46132

بمناسبت هفته دفاع مقدس، نماز وحدت مسئولین با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و تمامی مسولین ادارات شهرستان در نمازخانه سپاه ناحیه سیرجان به امامت امام جمعه شهرستان اقامه شد.

به گزارش “سیرجان خبر” بمناسبت هفته دفاع مقدس، نماز وحدت مسئولین با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و تمامی مسولین ادارات شهرستان در نمازخانه سپاه ناحیه سیرجان به امامت امام جمعه شهرستان اقامه شد.

امام جمعه سیرجان در این مراسم اظهار داشت: یقین راس دین است و اگر یقین به خدا و معاد در زندگی انسان باشد خیر دنیا و آخرت نصیب انسان می شود.

حسینی در ادامه افزود:همزمان با شروع جنگ تحمیلی همه فرزندان ایران اسلامی از پیر تا جوان مقابل دشمن بعثی جنگیدند و به این یقین رسیده بودند که عاقبت کارشان جایگاه بسیار رفیع در نزد خداوند است.

وی اذعان داشت:عافیت در اعتقاد و عمل مسئله مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود و عافیت در اعتقاد یک اصل مهم است که باید مواظب باشیم روح ما بیمار نشود.

امام جمعه سیرجان در پایان افزود:شهدا با خون خود جنگیدند تا امروز ما شاهد امنیت در نظام اسلامی باشیم و باید ایثار،فداکاری و ولایت پذیری را از این شهیدان والامقام بیاموزیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده