ساعت: ۱۴:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۶ شناسه خبر: 46185

فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش گفت:خوشبختانه شهرستان سیرجان یکی از شهر های امن در کشور است و تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شهرستان سیرجان وجود نداشته است.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش در جمع خبرنگاران در خصوص ضریب امنیتی شهرستان سیرجان گفت:خوشبختانه شهرستان سیرجان یکی از شهر های امن در کشور است و تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شهرستان سیرجان وجود نداشته است.

ناخدا منصوری مقدمدر ادامه افزود:در سیرجان دو پایگاه نیروی دریایی ارتش وجود دارد و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا به عنوان مرکز آموزش سربازان ارتش است که این سربازان پس از پایان دوره آموزشی به نقاط مختلف کشور تقسیم می شوند و سعی کرده ایم که پس از پایان دوره آموزشی خاطره خوبی از شهرستان سیرجان به همراه داشته باشند.

وی اظهار داشت:متولی برنامه های فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان سازمان تبیلغات است و هر گاه مراسمی در سطح شهر صورت پذیرد پرسنل آمادگاه نیروی دریایی ارتش در آن حضور پیدا می کنند و سعی کرده ایم در مسائل مختلف همراه با مردم باشیم.

فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب با اشاره به ماموریت نیروی دریایی اظهار داشت:یکی از ماموریت های نیروی دریایی ارتش محافظت از کشتی ها نفتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در خلیج عدن و اقیانوس هند است که از سال ۸۸ به عنوان اسکورت کشتی های نفتی و تجاری در راستای ثبات امنیت و اقتصاد کشور در آب های آزاد حضور دارد.

ناخدایکم منصوری مقدم در خصوص امنیت کشور اظهار داشت:امروز به امنیتی رسیدیم که نه تنها در کشور مشکلی نداریم بلکه با حضور مستشاران نظامی در حال دفاع از کشورهای مظلوم و یکی از نیروهای پر توان در سطح منطقه هستیم و این به ثمره هشت سال دفاع مقدس است و هر آن چه داریم به برکت خون شهدا است.

وی در پایان گفت:اقتدار شهید حججی دشمن را تحقیر کرد و حجت خدا بر مردم بود که برای تشییع این شهید والامقام همه مردم و مسئولین آمده بودند که نشان از رشادت و ایثار این شهید است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده