ساعت: ۱۵:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۷ شناسه خبر: 46226
امام جمعه بلورد:

امام جمعه بلورد گفت:پشت پرده اتفاقات کردستان و میانمار اسرائیل است، زیرا در عراق،سوریه، یمن و حتی افغانستان شکست خوردند؛ به سمت خاورمیانه دور پناه آوردند و هدف اسرائیل این است که در منطقه و کردستان داعش درست کند.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه بلورد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: فضای کشور این روزها معطر به حضور شهید محسن حججی است و شهید حججی در میان افکار متوهم و مشوش، موجی از حماسه و ایثار و شهادت را ترویج داد.

افضلی پور در ادامه افزود:یکی از مصادیق تقوا حجاب است و شهید حججی سر خود را داد که روسری و حجاب بماند و شهید حججی با معنویت و خدا دوست بود و اینگونه محبوب شد و به این مقام رسید.

خطیب جمعه بلورد خاطر نشان کرد: ۱۱ محرم روز تجلیل از اسرا و مفقودین مخصوصا اسرای دشت کربلا در رأس آن ها زینب کبری(س) نیز است.

وی در خصوص تحولات منطقه گفت:اعلام همه پرسی در اقلیم کردستان برگزار شد و همه کسانی که کُرد هستند پای صندوق  رأی بیایند و اعلام کنند ما حاضریم از دولت مرکزی عراق جدا شویم که هیچ کشوری در دنیا با این همه پرسی جز رژیم جعلی اسرائیل موافقت نکرد.

افضلی پور اذعان داشت:پشت پرده اتفاقات کردستان و میانمار اسرائیل است، زیرا در عراق،سوریه، یمن و حتی افغانستان شکست خوردند؛ به سمت خاورمیانه دور پناه آوردند و هدف اسرائیل این است که در منطقه و کردستان داعش درست کند.

وی در پایان گفت: دشمن را باید خوب شناخت، اسرائیل یک لحظه از فکر جنگ علیه ایران غافل نمی شود و این موضوع کردستان فقط برای ایران است که می خواهند ایران را برانداز کنند که در این مسیر شکست خورده اند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده