ساعت: ۱۴:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ شناسه خبر: 46497
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:هر چه ملت و دولت ما از نیروی سپاه بیشتر حمایت کند قدرت این نیرو که با کمک همه نیروها حافظ نظام اسلامی و ملت ایران هستند بیشتر خواهد بود.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به هجمه اخیر آمریکا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: آمریکا در اهداف خود در سوریه، عراق و در منطقه شکست خورد و می‌داند شکستش با کمک مستشاران نظامی و از خود گذشتگی نیروهای سپاه بوده است لذا امروز از این نیرو می‌ترسد و علیه او تبلیغ می‌کند و هر چه ملت و دولت ما از نیروی سپاه بیشتر حمایت کند قدرت این نیرو که با کمک همه نیروها حافظ نظام اسلامی و ملت ایران هستند بیشتر خواهد بود.

وی گفت: امروز ایستادگی در مقابل دشمن بر اقتدار ما می ‌افزاید و به طور مثال کشور کره شمالی با ایستادگی و عدم توجه به سخنان رئیس جمهور آمریکا موجب عقب‌نشینی ترامپ از موضع خود شد ملت ما هم با سابقه ایستادگی در مقابل زورگویی‌های آمریکا بهتر و بیشتر ابتکار عمل را در دست دارد و مطمئن باشید آمریکا در مقابل ملت ایران  مجبور به عقب‌نشینی است.

خطیب جمعه سیرجان افزود  آمریکا با عملکرد اخیر خود و حرف‌ها و سیاست‌هایی که اعمال کرده از برجام خارج شده و حالا می‌خواهد توپ را به زمین ما بیندازد که این هم از شیطنت‌های همیشگی سردمداران استکبار جهانی است.

حسینی وحدت، قاطعیت، اقتصاد مقاومتی و دفاع از ارزش‌ها را تنها راه‌های پیروزی بر دشمنان عنوان کرد و گفت: ۴۰ سال مقابل استکبار جهانی ایستادیم و دشمن را شکست دادیم و امروز هم این وحدت رویه مردم و مسؤولان خیلی خوب است و ملت ما با استفاده از ظرفیت منابع خود به تحریم‌ها و تهدیدها هیچ اهمیتی نمی‌دهد.

وی هم‌صدایی همگانی مبنی بر عدم مذاکره مجدد در مورد برجام را پیروزی ملت ایران و شکست آمریکا دانست و گفت: وقتی ما استقلال داریم و نیازمند بیگانه هم نباشیم از چه تحریم و تهدیدی می‌ترسیم بلکه این دشمن است که از اقتدار و استقلال ما می‌ترسد و همه ما می‌دانیم همبستگی و وحدت دشمنان را می‌ترساند و اگر در شهرستان فرد یا گروهی بخواهند این وحدت را با حرف یا نوشته‌ها یا عمل خود به هم بزنند مقابل آنها خواهم ایستاد و نمی‌گذارم وحدت خدشه‌دار شود.

خطیب جمعه سیرجان مبحث امر به معروف و نهی از منکر را یادآور شد و افزود: هرچه‌قدر این فریضه اجرا نشود برخی خواسته یا ناخواسته به ارزش‌های اسلامی توهین می‌کنند و امروز باید همه به دنبال تذکرات لازم در مقابل ناهنجاری‌ها باشیم که ممکن است سکوت ما موجب جسارت دیگران به ارزش‌های انقلابی و اسلامی شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده