ساعت: ۱۴:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ شناسه خبر: 46569
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:با این روحیه همه استکبار جهانی به اقتدار و همدلی ما پی برد و ایران اسلامی الگوی همبستگی و اقتدار در برابر چشم مردم جهان شد.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت الاسلام سید محمود حسینی درخطبه های نمازجمعه این هفته سیرجان افزود:پس از پیروزی انقلاب که ما نه انرژی هسته ای و نه برنامه موشکی داشتیم چرا دشمنی سردمداران آمریکا آنقدر با ملت ایران شدید بود که ترورها و حمله نظامی علیه کشور ما داشتند.
اتحاد و همبستگی ملت و دولت و مسئولان در برابر یاوه گویی های رئیس جمهور ی آمریکا را بی نظیر عنوان کرد و گفت : با این روحیه همه استکبار جهانی به اقتدار و همدلی ما پی برد و ایران اسلامی الگوی همبستگی و اقتدار در برابر چشم مردم جهان شد.
وی نگرانی و ناراحتی آمریکا را در شکست های متعدد برنامه ها و توطئه ها یش عنوان کرد و گفت : آمریکا ، عراق ، افغانستان ، یمن و سوریه را که برای خاورمیانه جدیدش چشم طمع داشت از دست داد و آخرین ترفند خود یعنی کردستان عراق را هم ناکام ماند تا بتواند مقابل جمهوری اسلامی اسرائیلی جدید داشته باشد لذا ترامپ راهی جز پرداختن به مسائل داخلی خود ندارد و خوب است از منطقه خاورمیانه عقب نشینی کند و بگذارد ملت ها تصمیم بگیرند.
خطیب جمعه سیرجان افزود : آمریکا مخالف استقلال سیاسی ملت ایران است و در سیاست ها و اصولش تسلط بر ملت ها و دولت ها است و امروز باید بداند که دوران تسلط و حالم شدن بر دیگران تمام شده و همه ملت ها قدرت شناخت دشمن را دارند و ملت ایران هم با بصیرت و شناخت دشمن توانست به اقتدار دست یابد که امروز مقابل یاوه گویی ها و تهدیدات شما ایستاده و پیروز میدان استقامت خواهد بود .
لازم بذکر است در پایان اقامه نماز جمعه نمازگزاران سیرجانی علیه سخنان با شعارهای مرگ بر امریکا نسبت به سخنان ترامپ اعتراض کردند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده