ساعت: ۱۴:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۶ شناسه خبر: 46696

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان گفت:فردی که با آتش زدن مسجد شریف‌آباد سیرجان از آن فیلم تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده بود، توسط مأموران اداره اطلاعات شهرستان سیرجان دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در گفت وگو با “سیرجان خبر” در خصوص دستگیرعامل به آتش کشیدن مسجد شریف‌آبادگفت: فردی که با آتش زدن مسجد شریف‌آباد سیرجان از آن فیلم تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده بود، توسط مأموران اداره اطلاعات شهرستان سیرجان دستگیر شد.

قاضی محسن نیک‌ورزدرتشریح این خبرگفت: این فرد که یک جوان ۲۲ ساله است تحت تأثیر شبکه‌های مجازی معاند نظام اقدام به این کار قبیح کرده و پس از تهیه فیلم، آن را منتشر کرده است.

نیک‌ورزافزود: متهم پرونده به خیال خود جوانب حفاظتی را رعایت کرده و هیچ سرنخی از خود به جا نگذاشته بود اما پس از رصد دقیق اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: هیچ تصویر و نشانه‌ای از متهم موجود نبود اما با اقدامات و تدابیر پیچیده اطلاعاتی، متهم شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه عصر چهارشنبه دستگیر شد.

دادستان سیرجان در خصوص مجازات این متهم نیز گفت: توهین به مقدسات و آتش زدن اماکن عمومی در پرونده جوان ۲۲ ساله موجود است و این اقدامات طبق قانون، ۱۰ سال زندان را به دنبال دارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده