ساعت: ۱۶:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۹ شناسه خبر: 46726

مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان از عقد اولین قرارداد برای احداث دو کارخانه احیاء و ذوب به عنوان فازدوم کارخانه های این مجتمع با شرکت ایدوم اسپانیا خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” مهندس علی عباسلو گفت: فاز دوم کارخانه های مجتمع جهان فولاد، احداث دو کارخانه احیاء و ذوب با ظرفیت هر کدام یکی میلیون تن و اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون یورور با محصول نهایی شمش می باشد که با انعقاد قرارداد مهندسی با شرکت ایدوم اسپانیا، عملا وارد مرحله اجرایی این پروژه شده ایم.
وی افزود: مبحث تامین منابع مالی پروژه نهایی شده است و به زودی بیمه اسپانیا قرارداد مالی را تامین کرده تا هزینه های خرید تجهیزات به شرکت های سازنده، شروع به پرداخت شود.
مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان ادامه داد: عملیات طراحی مهندسی پروژه آغاز شده است و در مراحل بعد، عملیات تدارکات و دریافت تجهیزات کارخانه ای را خواهیم داشت که امیدواریم با پیش بینی سه ساله، شاهد تکمیل این پروژه باشیم.
مهندس عباسلو تاکید کرد: در مدت یکسالی که در حال مذاکرات لازم و جمع آوری اسناد بودیم، همواره مورد حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان سهام دار اصلی و اعتماد شخص جناب مهندس تقی زاده مدیرعامل محترم شرکت گل گهر بوده ایم که همینجا لازم میدانم علاوه بر تشکر از ایشان و همه همکاران و همراهان پروژه، این موفقیت را به مجمع عمومی شرکت های گل گهر و جهان فولاد و مردم استان و شهرستان سیرجان تبریک بگویم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده