ساعت: ۱۳:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ شناسه خبر: 46801

مسئولین شهرستان سیرجان در پیام هایی جداگانه از مردم برای شرکت باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” مسئولین شهرستان سیرجان در پیام هایی جداگانه از مردم برای شرکت باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ۱۳ آبان روز شهادت شهید حسین فهمیده دانش آموز بسیجی است و روزی که ملت ایران ثابت کرد تمام قد در برابر استکبار ایستاده است.
حسینی در ادامه افزود:شهدایی که در این مسیر تقدیم شدند دانشجویان پیرو خط امام(ره) و شهید فهمیده عزیز و سایر شهدا به دشمن فهماندند که ما ایستاده ایم و از هیاهوی شما ترسی نداریم و می ایستیم تا انقلابمان را و جمهوری اسلامی را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل خواهیم کرد.

فرمانده سپاه سیرجان در گفت و با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت:۱۳ آبان ماه در تقویم ما به عنوان روز مبارزه با استکبار نامگذاری شده است این سه واقعه مهم که در تاریخ ۱۳ آبان در تاریخ معاصر ما وجود دارد که مهم ترین آن تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ماه ۱۳۵۸ است و روز ۱۳آبان ۵۷ شهادت تعدادی دانش آموز و دانشجو در دانشگاه تهران به دست مأموران شاه و ۱۳آبان ۱۳۴۳روز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه است.
سرهنگ مهدوی فرد اذعان داشت:با توجه به اینکه در گذشته مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره)به روزهای سرنوشت ساز خود لبیک گفتند درحال حاضر نیز دانش آموزان سیرجانی به همراه مردم و مسئولین به امام خود حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) لبیک خواهند گفت و همان گونه که امام فرمودند عزیزان من صبور باشید که پیروزی نهایی نزدیک است انشاالله در راهپیمایی ۱۳آبان به اطاعت از فرمان امام(ره) پرشور تر و پر انگیزه تر در جهت منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) حضور خواهیم داشت.
وی در پایان گفت:چرا که در آخرین روزهای عمر داعش و همچنین یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا درخصوص جمهور ی اسلامی خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از حمایت آ حاد مختلف مردم و مسئولین در پاسخ به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی بر عزم و اراده خود در مبارزه بی امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه توان موشکی کشور تاکید می کنیم.

رئیس آموزش و پرورش سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز است که در مراسم یوم الله ۱۳آبان دانش آموزان در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان شرکت می کنند.
محیاپور در ادامه افزود: دانش آموزان با حضور خود نشان می دهند که توطئه های آمریکا و استکبار جهانی هیچ تاثیری در اراده ملت ایران ندارد و حضور ملت ایران بیانگر این است که مردم ما عهدی که با امام خودشان و شهدا بستند تا آخر پای این عهد پابرجا هستند و با خون خودشان آن را حفظ خواهند کرد.

حجت الاسلام عاقلی امام جمعه شهر زیدآباد در خصوص ۱۳ آبان اظهار داشت: ۱۳ آبان روزی است که با چندین مناسبت از تسخیر لانه جاسوسی تا روز دانش آموز همراه است.
وی اظهار داشت: اگر مردم واقعا قدر انقلاب،نظام و اسلام رابدانند برای مبارزه باظلم و ستم در راهپیمایی شرکت می کنند.

حجت الاسلام افضلی، امام جمعه شهر بلورد در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:تجربه نشان داده است هر زمان آمریکا بر علیه ملت شجاع و دولت مقتدر ایران حرفی را زده است، دولت و مردم ما متحدتر و انسجام بیشتری گرفتند.

وی اظهار داشت:امسال نیز به حول قوه الهی با توجه به تحریم های جدید کنگره آمریکا و شکست سیاست های دشمنان نظام در منطقه و پیروزی های چشمگیر جبهه مقاوت و به جهت حمایت از ولایت مطلقه فقیه ، شاهد حضور با شکوه اقشار مختلف مردم مخصوصا طلاب و دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خواهیم بود که امسال قطعنا دشمنان ما شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ؛ و دوستان ما شعارهای حمایت از مقاومت را خواهند شنید و ان شاء الله به زودی جشن نابودی کامل داعش را در منطقه خواهیم گرفت.

افضلی پور اذعان داشت:مردم ایران ثابت کرده اند همیشه در صحنه حضور دارند چه این عزیزان را به راهپیمایی دعوت نماییم چه ننماییم؛ و با آرمان های امام راحل(ره)و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید بیعت می نمایند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده