ساعت: ۰۸:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ شناسه خبر: 46841

فرمانده آتش نشانی گفت:نیروهای آتش نشانی با تلاش فراوان در کوتاه ترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و از گسترش و سرایت آتش سوزی به واحدهای دیگر جلوگیری به عمل آوردند،خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان مجتمع آسیبی نرسید.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر”ساکنان مجتمع مسکونی پرستاران متوجه بروز آتش سوزی در یکی از واحدهای این مجتمع شدند باسامانه ۱۲۵تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سیرجان بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه دو را ساعت ۰۱:۵۹ بامداد روانه بلوار شهید زندی نیا، مجتمع مسکونی پرستاران کرد.

محمد فیروزآبادی فرمانده آتش نشانی درتشریح این خبر گفت:یک واحد مسکونی در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش که از پنجره به بیرون از ساختمان زبانه می کشید در حال سرایت به واحدهای مجاور بود.

وی در ادامه افزود:نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان اصلی برق و گاز ساختمان، با بکارگیری دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی عملیات مهار شعله های سرکش آتش را آغاز کردند.

فیروزآبادی افزود:با توجه به دود غلیظی که تمام طبقات ساختمان را فرا گرفته بود و ساکنان مجتمع در واحدهای خود محبوس شده بودند لذا همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با مجهز شدن به تجهیزات فردی تمامی افراد محبوس شده در دود و حرارت را با احتیاط کامل از ساختمان خارج نمودند.

وی در پایان گفت:نیروهای آتش نشانی با تلاش فراوان در کوتاه ترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و از گسترش و سرایت آتش سوزی به واحدهای دیگر جلوگیری به عمل آوردند.

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه با تلاش و سرعت عمل بالای آتش نشانان به هیچ یک از ساکنان مجتمع آسیبی نرسید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده