ساعت: ۰۷:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ شناسه خبر: 46858

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط اقتصادی ما با دنیا خوب نیست و لزوم دیپلماسی اقتصادی در این زمینه احساس می‌شود، دولت موظف شده تا این دیپلماسی را شکل داده و سرعت ببخشد.

به گزارش “سیرجان خبر”شهباز حسن‌پور در ارتباط با موضع برجام و اقدامات آمریکا در این ارتباط اظهار داشت: ملت ما ملتی مقاوم و بزرگ است و کشور ما هم به غیر از خدا و توانمندی‌های داخلی به چیز دیگری دل نخواهد بست.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در بحث برجام، حقانیت خود را به دنیا ثابت کردیم، امروزه تحریم‌ها برای همیشه شکسته شده و هم آمریکا و هم ایادی آن، متوجه شده‌اند که ایران یک کشور تاثیرگذار و بزرگ است.

وی با بیان اینکه باید یک دیپلماسی فعال در بخش اقتصادی داشته باشیم، گفت: رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام از ارتباط موثر با همه دنیا سخن گفته‌اند و باید در مسائل اقتصادی روابطی حسنه با همه کشورها به‌ویژه اروپا داشته باشیم.

حسن‌پور گفت: ارتباط اقتصادی ما با دنیا خوب نیست و متاسفانه ۸۰ درصد کالای ما به ۱۰ کشور صادر می‌شود و لزوم دیپلماسی اقتصادی در این زمینه احساس می‌شود، دولت موظف شده تا این دیپلماسی را شکل داده و سرعت ببخشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده