ساعت: ۱۹:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ شناسه خبر: 46884

در هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال گل گهر سیرجان با نتیجه یک بر صفر، تیم فوتبال آلومینیوم اراک را مغلوب خود کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر”در هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور عصر سه شنبه دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف هم رفتند.

در این رقابت هر دو تیم برای پیروزی تلاش کردند و یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشته شد و همچنین هر دو تیم طی مسابقه موقعیت های خوبی را که می توانست تبدیل به گل شود از دست دادند.

بازی در شرایط مساوی پیش می رفت تا اینکه با غفلت بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دقیقه ۳۸ بازی، یک پیروزی برای تیم گل گهر سیرجان توسط بازیکن خودی رقم خورد و توپ توسط میلاد رخشان، بازیکن اراکی وارد دروازه آلومینیوم اراک شد.

به این ترتیب تیم میهمان بدون زحمت گل پیش کش شده را پذیرفت و تا پایان بازی هم دیگر گلی رد و بدل نشد و گل گهر سیرجان اینگونه پیروز میدان شد.

گفتنی است تیم فوتبال آلومینیوم اراک تا پایان دیدار هفته یازدهم با انجام یازده بازی و کسب ۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول و تیم گل گهر هم با انجام یازده بازی و کسب چهارده امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور قرار داشتند

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده