ساعت: ۰۹:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ شناسه خبر: 46892

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت:حرکت عزت‌آفرین اربعین الهام گرفته از فرهنگ عاشوراست و ما امروز شاهد حرکتی بزرگ و تجمع عشاق ائمه اطهار از سراسر جهان هستیم که مدیریت آن را جمهوری اسلامی بر عهده دارد.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از فارس،شهباز حسن‌پور با اشاره به راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی و تجمع بزرگ شیعیان سراسر جهان در عراق اظهار داشت: حرکت عزت‌آفرین اربعین الهام گرفته از فرهنگ عاشوراست و ما امروز شاهد حرکتی بزرگ و تجمع عشاق ائمه اطهار از سراسر جهان هستیم که مدیریت آن را جمهوری اسلامی بر عهده دارد، این اقتدار ایران اسلامی‌ست و همه دنیا باید متوجه آن باشند.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، راهپیمایی اربعین حسینی را عامل از هم پاشیده شدن طرح آمریکایی – صهیونیستی جدایی اقلیم کردستان دانست و ابراز داشت: البته این طرح از همان ابتدا شکست خورده بود، طرح استقلال یک مهره سوخته بود که البته تمام شده است، اما این حرکت، بقایای آن را هم برخواهد چید.

وی راهپیمایی اربعین را یکی از ارکان اقتدار عراق دانست و خاطرنشان ساخت: این حرکت، تاثیر بسیار بزرگی در اقتصاد، امنیت و تمام آنچه که مربوط به اقتدار عراق است، می‌تواند داشته باشد، در واقع راهپیمایی اربعین با اقتدار عراق گره خورده است.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ما ملتی مقاوم و بزرگ است و کشور ما هم به غیر از خدا و توانمندی‌های داخلی به چیز دیگری دل نخواهد بست.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده