ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 2017/11/9 شناسه خبر: 46938

اعزام ۱۲۰ مترجم بسیجی به کربلا از زبان های عربی، انگلیسی، اردو و فرانسه و آلمانی جهت ایجاد روابط فرهنگی و انتقال فرهنگ جامع شیعه و اسلام ناب محمدی بین ملل مسلمان و همچنین افرادی که از سایر افراد در این اجتماع شرکت می‌کنند.

به گزارش “سیرجان خبر” طالبی مسئول موکب بین‌المللی امام رضا و عضو بسیج رسانه در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار داشت: ظرفیت الهی و عظیم اربعین چیزی نیست که بر مسلمین جهان پوشیده باشد. این موقعیت فرصتی استثنایی جهت نمایش اسلام واقعی با تمام شرایطش است که بحمدالله با نظر عنایت خود ارباب بی کفن برنامه ریزی شده و پیش میرود.

 

وی افزود: با تلاش آحاد ملت شریف مسلمان کار به جایی رسیده که از خفقان دوران بعث تا امسال جمعیتی بالای بیست میلیون نفر از فرقه های مختلف مسلمان مسیحی و یهودی در این حرکت معنوی شرکت کرده و نمادی زیبا و دلنشین از وحدت بر اساس فطرت ایجاد کرده است.

 

طالبی خاطرنشان کرد: در همین راستا تعداد زیادی از جوانان و مردم شریف ایران جهت ارائه خدمات مختلف در این صحنه اعلام آمادگی کرده و طی چند سال اخیر به بهترین نحو سعی در برگزاری مراسم اربعین نموده اند.

 

وی ادامه داد: گروه امر به معروف سیاسی “سید علی تنها نیست” با حضور بالغ بر ۱۲۰ نفر از خادمان مسلط به زبان های مختلف همراستا با سایر عشاق سید الشهدا(ع) بنا بر ظرفیت در این حرکت خدماتی حاضر شده و با جان و دل به فعالیت میپردازند.

 

مسئول موکب امام رضا گفت: از جمله خدماتی که توسط تیم ما در اربعین حسینی ارائه می‌شود می‌توان به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی با رویکرد طب سنتی ارائه خدمات فرهنگی با ارتباط گیری رودررو توسط تیم مترجم که متشکل از مترجمین عربی ،انگلیسی، اردو و فرانسه و آلمانی جهت ایجاد روابط فرهنگی و انتقال فرهنگ جامع شیعه و اسلام ناب محمدی بین ملل مسلمان و همچنین افرادی که از سایر افراد در این اجتماع شرکت میکنند.

 

طالبی بیان داشت: سایر خدمات ما شامل نظافت محل اسکان و پاسخگویی به مسائل شرعیست که همه این موارد در موکب علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه میشود .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده