ساعت: ۱۰:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ شناسه خبر: 46982

شهبازحسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن و مصدومیت جمعی از مردم کشور درپی حادثه زمین لرزه را تسلیت گفت.

به گزارش“سیرجان خبر”شهبازحسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن و مصدومیت جمعی از مردم کشور درپی حادثه زمین لرزه را تسلیت گفت.

ازمقام معظم رهبری به واسطه اهتمام جدیشان به این حادثه که در لحظات ابتدایی دستور دادند که سریع تمام نیرو های مسلح فورا به منطقه اعزام شوند به نوبه خودم به عنوان یک سرباز کوچک تشکر میکنم.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این حادثه محنت بار به ملت شریف ایران بویژه مردم بزرگوار کرمانشاه و خانواده‌های مصیبت دیده و طلب شفای عاجل مصدومان از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان مسئلت می‌کنم.

ضرورت دارد تمامی مسئولان و دست اندرکاران امداد و نجات اعم از دولتی، ارتش، سپاه و بسیج با فوریت و با تمام توان به یاری آسیب دیدگان و در زیرآوار ماندگان و مصدومان بشتابند و از همه توان خویش برای امدادرسان و کمک به مصدومان و مصیبت دیدگان استفاده کنند و به جبران خسارات وارد شده بپردازند.

باتوجه به اینکه هوا رو به سردی است امیدوارهستیم که مسئولان و دست اندرکاران بتواند به نحوی حرکت کنند که بخشی از مسائل مشکلات این عزیزان حل و فصل شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده